Kapustová získala na MSJ v Estónsku ďalšie striebro, vo štvrtok nestačila len na Nemku Kinkovú

Slovenské trio siedme v piatkovej štafete kadetiek na 3x6 km

Na biatlonových majstrovstvách sveta juniorov a kadetov v estónskom Otepää v piatkovej štafete kadetiek na 3x6 km skončilo slovenské trio Tamara Molentová, Veronika Michalechová a Michaela Straková siedme s mankom takmer štyroch minút na...
1.3.2024

Landmark Tandrevoldová víťazkou piatkových vytrvalostných pretekov žien na 15 km

Nórka Ingrid Landmark Tandrevoldová sa stala víťazkou piatkových vytrvalostných pretekov žien na 15 km v seriáli Svetového pohára v Osle-Holmenkollene pred Švédkou Elvirou Öbergovou a ďalšou Nórkou Idou Lienovou.
1.3.2024

Po nedeľňajšom striebre vo vytrvalostných pretekoch junioriek na svetovom šampionáte v estónskom Otepää získala slovenská biatlonistka Ema Kapustová ďalšiu medailu.
29.2.2024

Kapustová so striebrom vo vytrvalostných pretekoch junioriek na mládežníckych MS v Estónsku

Slovenská biatlonistka Ema Kapustová získala striebornú medailu v nedeľňajších vytrvalostných pretekoch junioriek na 12,5 kilometra na mládežníckych majstrovstvách sveta v estónskom Otepää.
26.2.2024

Nemec Doll ukončí kariéru profišportovca

Po aktuálnej sezóne ukončí kariéru profišportovca nemecký biatlonista Benedikt Doll. Držiteľ šiestich medailí z MS bojoval vo Svetovom pohári počas dvanástich sezón. V sobotu oslavuje 34. narodeniny a vrcholom jeho kariéry bol titul svetové šampióna...
24.2.2024

MS: Adamov 15. vo vytrvalostných pretekoch

Na biatlonových majstrovstvách sveta juniorov a kadetov v estónskom Otepää v sobotu dosiahli najlepšie výsledky zo slovenských reprezentantov Michal Adamov a Tamara Molentová.
24.2.2024

Niekdajší šéf IBU čaká v Nórsku na rozsudok, súčasného vyšetrujú Rakúšania

Rakúske úrady vyšetrujú súčasného prezidenta Medzinárodnej biatlonovej únie (IBU) Olleho Dahlina zo Švédska, pričom v úplne inom prípade čaká na rozsudok jeho nórsky predchodca Anders Besseberg.
23.2.2024

Björnadeln kedysi nechcel byť s Böom na izbe, lebo chrápal. Vyzdvihol však jeho motiváciu a inteligenciu

Mená sa zmenili, národnosť zostala rovnaká. Tak ako bol kedysi kráľom biatlonu Ole Einar Björndalen, dnes ním je Johannes Thingnes Bö.
19.2.2024

Vytrvalostné preteky mužov na 20 km vyhral podľa predpokladov Johannes Thingnes Bö

Vytrvalostné preteky mužov na 20 km na majstrovstvách sveta v biatlone v českom Novom Meste na Morave vyhral podľa predpokladov Johannes Thingnes Bö.
15.2.2024

Na ZOH v Lillehammeri si zaspomínali slovenskí účastníci. O najlepšie individuálne umiestenie sa postarala biatlonistka Martina Jašicová

Rovných 30 rokov od úvodného ceremoniálu zimných olympijských hier v nórskom Lillehammeri sa na pôde Slovenského olympijského a športového múzea stretli mnohí slovenskí účastníci tohto podujatia.
14.2.2024

Johannes Thingnes Bö obhájil titul majstra sveta v stíhacích pretekoch

Nórsky biatlonista Johannes Thingnes Bö obhájil titul majstra sveta v stíhacích pretekoch na 12,5 km.
12.2.2024

Kapustová bronzová v pretekoch s hromadným štartom na MEJ v Poľsku

Slovenská reprezentantka v biatlone Ema Kapustová vybojovala bronzovú medailu v pretekoch na 9 km s hromadným štartom na juniorských majstrovstvách Európy v poľských Jakuszyciach.