Paulína Fialková je na svojom energetickom dne, jej sestra Ivona pôjde na majstrovstvá Európy

V Anterselve Hauserovej prvé víťazstvo v kariére, Horvátová s výrazne vylepšeným maximom

Rakúšanka Lisa Theresa Hauserová sa stala víťazkou druhých vytrvalostných pretekov tejto sezóny v rámci Svetového pohára v biatlone v talianskej Anterselve.
Tento týždeň

Dodatočné a komplexnejšie vyšetrenia u sestier Paulíny a Ivony Fialkových, ktoré v úvode aktuálnej biatlonovej sezóny prekonali ochorenie COVID-19, neukázali výraznejšie negatívne zmeny v ich organizme. Naďalej môžu trénovať, ale to neznamená, že...

Michal Šima opäť bodoval, v pretekoch s hromadným štartom dobehol na 27. mieste. Vyhral Tarjei Bö

18.1.2021

Eckhoffová sa stala víťazkou rýchlostných pretekov v Oberhofe

Nórka Tiril Eckhoffová sa stala víťazkou rýchlostných pretekov na 7,5 km v rámci 6. kola Svetového pohára v biatlone v nemeckom Oberhofe.
15.1.2021

Sestry Fialkové prerušujú sezónu a pokúsia sa odhaliť príčinu zdravotných problémov

Sestry Fialkové nie sú zdravotne v poriadku a z toho dôvodu prerušujú sezónu Svetového pohára v biatlone. Paulínu aj Ivonu trápia problémy, ktoré im výrazne obmedzujú výkon a po konzultácii s odborníkmi sa rozhodli vystúpiť z kolotoča SP.
11.1.2021

Ivona Fialková vybojovala prvé body pre Slovensko v sezóne, v Oberhofe skončila na 28. mieste

Jej staršia a v minulosti úspešnejšia sestra Paulína po vianočnej prestávke opäť neuspela - zlyhala v streľbe v stoji a skončila na 74. priečke
8.1.2021

Viaceré orgány vyšetrujú masové odhlasovanie športovcov z juniorských pretekov v Rusku

Z pretekov sa v závere decembra odhlasovali celé tímy po tom, ako sa dozvedeli o prítomnosti dopingových komisárov na podujatiach v Čajkovskom a Iževsku
5.1.2021

Sestry Fialkové cítia bezmocnosť, ale budú bojovať. Nič nevzdávam, vraví Paulína Fialková

V úvodných štyroch kolách Svetového pohára v biatlone v Kontiolahti a Hochfilzene na bodované miesta nedosiahol nikto z mužov a žien Slovenska
21.12.2020

Slovenky v novej sezóne stále bez bodov, I. Fialková v rýchlostných pretekoch 45.

Nórka Tyril Eckhoffová aj s jednou chybou na strelnici ovládla rýchlostné preteky na 7,5 km v rámci 4. kola Svetového pohára v biatlone v rakúskom Hochfilzene.
18.12.2020

Hochfilzen: Slovenky obsadili 17. miesto v sobotňajšej štafete žien

Slovenské kvarteto v zložení Ivona Fialková, Paulína Fialková, Henrieta Horvátová a Veronika Machyniaková obsadilo 17. miesto v sobotňajšej štafete žien na 4x 6 km na pretekoch Svetového pohára v rakúskom Hochfilzene. Slovenky za víťaznými Nórkami...
13.12.2020

Nór Dale víťazom rýchlostných pretekov, Slovák Šima 59. a postúpil do stíhačky

Nórsky biatlonista Johannes Dale sa prvýkrát v kariére teší z individuálneho triumfu v pretekoch Svetového pohára.
12.12.2020

V Hochfilzene nečakaný triumf Bielorusky Alimbekovovej, sestry Fialkové bez bodov do Svetového pohára

3. kolo Svetového pohára v biatlone 2020/2021 v Hochfilzene - rýchlostné preteky žien na 7,5 km