Paulína Fialková útočila na prvú desiatku v rýchlostných pretekoch, skončila štrnásta

P. Fialková sa zosunula len o tri priečky v porovnaní s jej vystúpením v šprinte na ZOH 2018 v Pjongčangu.
11.2.2022

Vo vytrvalostných pretekoch mužov zvíťazil Fillon Maillet, zo Slovákov bol najlepší Šima

Michala Šimu klasifikovali na 43. pozícii, Tomáša Sklenárika na 80. priečke, Mateja Balogu na 84. mieste a Šimona Bartka na 88. stupienku.
8.2.2022

Vo vytrvalostných pretekoch žien zlato pre Nemku Herrmannovú, sestry Fialkové až v piatej desiatke

Kvartetu Sloveniek nevyšla streľba, každá nesklopila minimálne tri terče.
7.2.2022

Veternú lotériu v pretekoch zmiešaných štafiet najlepšie zvládli Nóri, Slovákov stiahli z trate po piatej streľbe

Zlato si vybojovalo nórske kvarteto Marte Olsbuová-Röiselandová, Tiril Eckhoffová, Tarjei Bö a Johannes Thingnes Bö napriek tomu, že absolvovalo až tri trestné okruhy.
5.2.2022

ZOH: Silný mráz môže spôsobiť odklad sobotňajšej súťaže zmiešaných tímov

Počas piatkových tréningov v stredisku Čang-ťia-kchou teplomer popoludní ukazoval mínus 15 stupňov Celzia, športovci dokonca hlásili pocitovú teplotu blížiacu sa k mínus tridsiatim stupňom.
4.2.2022

Paulína Fialková si v Anterselve vylepšila náladu pred Pekingom. Dostávam sa bežecky do formy, povedala

"Ak sa človek trápi po bežeckej stránke, strelnica je potom utrpenie. Som preto rada, že sa to konečne začína lámať," poznamenala Paulína Fialková.
24.1.2022

Paulína Fialková jedenásta v talianskej Anterselve

Slovenská reprezentantka Paulína Fialková obsadila jedenáste miesto v pretekoch na 12,5 km s hromadným štartom žien na záver 7. kola Svetového pohára v biatlone v talianskej Anterselve.
24.1.2022

Vytrvalostné preteky žien v Anterselve pre Francúzku Braisazovú-Bouchetovú, P. Fialková šestnásta

Francúzka Justine Braisazová-Bouchetová sa v talianskej Anterselve stala víťazkou piatkových vytrvalostných pretekov žien na 15 km vo Svetovom pohári.
21.1.2022

V slovenskej nominácii na ZOH 2022 aj debutanti Sklenárik, Baloga, Horvátová a V. Machyniaková

V horskom stredisku Chua-lin-tung neďaleko mesta Čang-ťia-kchou by pod piatimi kruhmi malo štartovať po 20 klasických štafiet u mužov aj žien, tých miešaných by malo byť 21.
17.1.2022

Ivona Fialková 31. v stíhacích pretekoch na 10 km

V nedeľňajších stíhacích pretekoch biatlonistiek na 10 km v rámci 6. kola Svetového pohára v nemeckom Ruhpoldingu triumfovala Marte Olsbuová Röiselandová z Nórska.
16.1.2022

Štafeta žien v Rupholdingu pre Francúzky, Slovenky skončili sedemnáste

Slovenské kvarteto Ivona Fialková, Paulína Fialková, Júlia Machyniaková a Mária Remeňová za víťazkami zaostalo o 5:11,9 min, streľba nevyšla Ivone Fialkovej.
14.1.2022

Rýchlostné preteky žien v Rupholdingu pre E. Öbergovú, P. Fialková na stojke minula až štyri terče

Najvyššie zo Sloveniek skončila na 48. priečke Ivona Fialková (0+2, +2:05,0 min), Máriu Remeňovu klasifikovali na 77. pozícii (0+1, +2:50,6 min) a Paulínu Fialkovú až na 90. stupienku (0+4, +3:10,6 min).