Víťazkou stíhacích pretekov žien v Östersunde sa stala Nórka Roiselandová, Ivona Fialková siedma

Víťazkou stíhacích pretekov žien v Östersunde sa stala Nórka Olsbuová Roiselandová, Ivona Fialková sa dostala do Top 10 doplnená o vyjadrenia sestier Fialkových.
20.3.2021

Rýchlostné preteky žien v Östersunde ovládla suverénka Eckhoffová, Paulína Fialková druhýkrát v sezóne v Top 10

V piatok v Östersunde štartovali aj ďalšie dve Slovenky - Ivona Fialková obsadila 33. a Mária Remeňová 95. pozíciu.
19.3.2021

SP: Biatlonisti Nórska zvíťazili v nedeľňajších pretekoch zmiešaných štafiet

Biatlonisti Nórska (Tiril Eckhoffová, Marte Olsbu Roiselandová, Tarjei Bö a Johannes Thingnes Bö) zvíťazili v nedeľňajších pretekoch zmiešaných štafiet v rámci Svetového pohára 2020/2021 v českom Novom Meste na Morave.
14.3.2021

Víťazom rýchlostných pretekov mužov Novom Meste na Morave Francúz Maillet

Víťazom rýchlostných pretekov mužov na 10 km na Svetovom pohári v biatlone v českom Novom Meste na Morave sa stal Francúz Quentin Fillon Maillet. Druhý skončil Nór Tarjei Bö a tretí Talian Lukas Hofer. Zo Slovákov bol najlepší Šimon Bartko na 68....
12.3.2021

Fialková v stíhačke v Top Ten a najlepšie v sezóne. V porovnaní so šprintom sa posunula o 16 miest

Slovenská reprezentantka Paulína Fialková skončila na 9. mieste v stíhacích pretekoch na 10 km v rámci 8. kola Svetového pohára žien v biatlone v českom Novom Meste na Morave.
7.3.2021

Eckhoffová sa stala víťazkou rýchlostných pretekov na 7,5 km v Novom Meste na Morave

Nórka Tiril Eckhoffová sa stala víťazkou sobotňajších rýchlostných pretekov na 7,5 km v rámci Svetového pohára v biatlone v českom Novom Meste na Morave.
6.3.2021

Kapustová sa prebojovala do najlepšej desiatky v stíhacích pretekoch kadetiek

Slovenka Ema Kapustová sa prebojovala do najlepšej desiatky v stíhacích pretekoch kadetiek na 7,5 km na majstrovstvách sveta juniorov a kadetov v biatlone v rakúskom Obertilliachu.
3.3.2021

Machyniaková v rýchlostných pretekoch junioriek na 7,5 km obsadila 22. priečku

Na majstrovstvách sveta juniorov a kadetov v biatlone v rakúskom Obertilliachu Júlia Machyniaková v utorkových rýchlostných pretekoch junioriek na 7,5 km obsadila 22. priečku, keď za zlatou a strelecky bezchybnou Švajčiarkou Amy Basargovou zaostala...
2.3.2021

Horvátová strieborná vo vytrvalostných pretekoch na 12,5 km. Neverím tomu ani s medailou na krku, vraví

Slovenská výprava má na MSJaK v Obertiliachu už dva cenné kovy. O prvý sa postarala kadetka Ema Kapustová, ktorá si vo vytrvalostných pretekoch na 10 km vybojovala bronz.
28.2.2021

Slovenka Kapustová získala bronz na svetovom šampionáte juniorov a kadetov

Slovenská kadetka Ema Kapustová získala bronz na biatlonovom svetovom šampionáte juniorov a kadetov v rakúskom Obertilliachu. Vo vytrvalostných pretekoch na 10 km mladá Slovenka na strelnici ani raz neminula a za víťaznou Francúzkou Jeanne...
27.2.2021

Hauserová víťazkou pretekov žien s hromadným štartom na 12,5 km

V nedeľňajších pretekoch žien s hromadným štartom na 12,5 km na majstrovstvách sveta v biatlone v slovinskej Pokljuke sa z víťazstva radovala Rakúšanka Lisa Theresa Hauserová. Ďalšie dve miesta na stupni víťazov zabrali reprezentantky Nórska - druhá...
21.2.2021

MS: Suverénni Nóri majú desiate zlato zo štafiet, Slováci rovnako ako vlani na 17. mieste

Nórske kvarteto Sturla Holm Laegreid, Tarjei Bö, Johannes Thingnes Bö a Vetle Sjaastad Christiansen podľa predpokladov ovládlo preteky štafiet mužov na 4x 7,5 km na majstrovstvách sveta v biatlone v slovinskej Pokljuke.
20.2.2021