VIDEO: Obuv Craft Pro Endur Distance vám zaistí svižný odpich aj príjemne vysokú mäkkosť

VIDEO: Obuv Craft Pro Endur Distance vám zaistí svižný odpich aj príjemne vysokú mäkkosť
Obuv Craft Pro Endur Distance je ľahká, pohodlná a prekliato rýchla.  
Srdce tejto novinky tvorí TPE tlmiaca pena, ktorá sa stáva zavedenou značkou, ako je Vibram medzi výrobcami gripu. Tlmenie PX foam dnes nájdete pri každej cestnej obuvi, ktorá to s rýchlosťou myslí vážne. Medzi hlavné výhody tohto materiálu patrí veľmi nízka hmotnosť, príjemne vysoká mäkkosť a predovšetkým extrémna energetická návratnosť, ktorá vás doslova vymrští do ďalšieho kroku.
Craft PRO Endur Distance nedisponuje karbónovým plátom 

Vďaka tomu síce nemá tuhosť potrebnú na dosiahnutie najvyššej možnej rýchlosti, ale o to je všestrannejšia. Agresívna geometria nabádajúca k dopadu na stred chodidla v kombinácii s energetickou penou PX foam zaistí príjemne svižný odpich aj pri intervaloch, tempovom tréningu, alebo dlhších pretekoch. Vyššia mäkkosť je dostatočne šetrná k vašim chodidlám a achilovkám, takže sa PRO Endur Distance výborne hodí na každodenné hltanie kilometrov.

Tento obsah tretích strán nie je zobrazený, kvôli chýbajúcemu povoleniu cookies tretích strán. V prípade, že chcete toto povolenie udeliť, môžete tak spraviť v nastaveniach cookies

Bez tohto súhlasu si môžete obsah otvoriť v samostatnom okne:
https://www.youtube.com/embed/1folb870oOQ

Zvršok je tvorený odľahčenou sieťovinou s vysokou priedušnosťou. Odľahčenie nie je tak vysoké, aby bola obmedzená pevnosť zvršku a pevné usadenie chodidla vo vnútri topánky, aby všetko fungovalo tak, ako má aj vo vysokých rýchlostiach, alebo občasných nerovnostiach.

Grip je hladký a vysoko priľnavý. Obuv sa dobre cíti na asfalte a spevnených povrchoch, kde budete len ťažko hľadať jej slabiny. PRO Endur Distance váži 250 g (UK8) a je určená pre bežcov všetkých výkonnostných skupín, ktorí hľadajú pohodlné a živé obutie pre tréning rýchlosti aj objemu.
24.10.2022   /   Testy   /   Autor: br   /    Foto: Craft.sk

Ďalšie články