VIDEO: Garmin MARQ Athlete Carbon: Špičkové hodinky s puzdrom z uhlíkových vlákien

VIDEO: Garmin MARQ Athlete Carbon: Špičkové hodinky s puzdrom z uhlíkových vlákien
Spoločnosť Garmin (GRMN) predstavila novú kolekciu MARQ Carbon, trojicu luxusných hodiniek, ktoré sú vyrobené zo 130 vrstiev karbonu (Fused Carbon Fiber). Kolekcia pozostáva z modelov MARQ Athlete, MARQ Golfer a MARQ Commander a vyznačuje sa brilantným dotykovým displejom AMOLED a klenutým zafírovým sklíčkom.

Vrchol dizajnu

Kolekcia MARQ Carbon zvýrazňuje vášeň spoločnosti Garmin pre vynikajúci dizajn zavedením jedinečne navrhnutého materiálu do odvetvia: Fused Carbon Fiber. Všetky hodinky sú vybavené 46 mm puzdrom a vložkou rámu, ktoré sú vyrobené zo 130 vrstiev fúzovaných uhlíkových vlákien, čo z nich robí doteraz najľahšiu kolekciu MARQ. 
Na vytvorenie tela hodiniek je každá jedna vrstva karbónu natočená do jedinečného uhla, aby sa zvýšila pevnosť počiatočného bloku. Blok potom podlieha kombinácii tepla a tlaku, aby sa zarovnal s tvarom puzdra hodiniek. Niekoľko hodín obrábania s presnými diamantovými reznými nástrojmi má za následok pozoruhodný povrch s krásnym špirálovitým dizajnom, ktorý je robustný a zároveň ľahký.
V celej kolekcii MARQ Carbon sa používajú prémiové náramky a remienky vyrobené z perforovanej kože FKM, žakárovo tkaného nylonu alebo silikónu a sú starostlivo navrhnuté s ohľadom na každého používateľa. A vďaka až 16-dňovej výdrži batérie môžu nové hodinky previesť používateľov cez ich najťažšie dobrodružstvá.  Vďaka intuitívnej magnetickej nabíjačke dobijete batériu na 100 % za hodinu.

MARQ Athlete – Carbon Edition

Tento obsah tretích strán nie je zobrazený, kvôli chýbajúcemu povoleniu cookies tretích strán. V prípade, že chcete toto povolenie udeliť, môžete tak spraviť v nastaveniach cookies

Bez tohto súhlasu si môžete obsah otvoriť v samostatnom okne:
https://www.youtube.com/embed/uT1dW7arAd4?si=BHy1u5WXrK5O-VSF


Model MARQ Athlete – Carbon Edition je pripravený na akúkoľvek výzvu, sú to dokonalé multišportové hodinky so špičkovými tréningovými, výkonnostnými a regeneračnými metrikami. Okrem sledovania každodennej aktivity môžu používatelia sledovať svoje aktivity pomocou predinštalovaných športových profilov pre trailový beh, plávanie, turistiku, veslovanie, lezenie v hale a ďalšie, spolu s ľahko sledovateľnými animovanými cvičeniami pre kardio, silu, jogu a pilates. 

Pokročilé metriky, ako je skóre vytrvalosti a skóre do kopca, pomáhajú športovcom merať ich celkovú vytrvalosť a schopnosť behať do kopca, zatiaľ čo skóre pripravenosti na tréning sa zameriava na kvalitu spánku, regeneráciu, tréningovú záťaž a ďalšie, čo im pomáha určiť, či je dobrý deň ísť do tuhého alebo na pohodu. A čo viac, bežci sa môžu pripraviť na svoje ďalšie veľké preteky pomocou prémiových tréningových funkcií, ako je PacePro, Garmin Coach, denné odporúčané tréningy, výdrž v reálnom čase a miniaplikácie pre preteky.

Prémiové funkcie pre všetkých

Bez ohľadu na to, kam povedie ďalšie dobrodružstvo, kolekcia MARQ Carbon je účelovo vytvorená s vynikajúcou navigáciou, fitness a funkciami, ktoré pomôžu obohatiť každý životný štýl. 

Nasledujúce funkcie ako viacpásmové GPS s technológiou SatIQ, predinštalované mapy TopoActive a lyžiarskych stredísk, navigácia z bodu do bodu, režim UltraTrac, Tracback, ClimbPro Ascent Planner a Outdoor Maps+ (vyžaduje sa predplatné), ranná správa, skóre spánku a pokročilé monitorovanie spánku, celodenné sledovanie stresu, Pulse Ox, poradca jet lag a monitorovanie energie Body Battery, Inteligentné upozornenia, bezkontaktné platby Garmin Pay 3, detekcia incidentov a asistencia, LiveTrack, úložisko hudby, obchod Connect IQ (na hodinkách) sú dostupné v každých hodinkách v kolekcii MARQ Carbon.

Maloobchodná cena začína od 2 950 €.
14.10.2023   /   Novinky   /   Autor: br   /    Foto: Garmin

Ďalšie články