Garmin predstavil novinku Forerunner 165. Základný bežecký model s AMOLED displejom

Garmin predstavil novinku Forerunner 165. Základný bežecký model s AMOLED displejom
Hodiny Garmin Forerunner 165 sú ľahké, pohodlné a bežcom ponúkajú na mieru upravené adaptívne tréningové plány.
Najnovší prírastok v rade bežeckých inteligentných hodiniek Garmin bude dostupný v dvoch verziách, Forerunner 165 a Forerunner 165 Music. Oba modely sa môžu pochváliť váhou 39 gramov, ľahko čitateľným plnofarebným AMOLED displejom s uhlopriečkou 1,2" a s rozlíšením 390 x 390 pixelov, citlivým dotykovým ovládaním či tradičným 5-tlačidlovým dizajnom. Model Music bude navyše vybavený WIFI a dodatočnou pamäťou s veľkosťou 4 GB, do ktorej bude možné nahrať hudbu.


 
Tento obsah tretích strán nie je zobrazený, kvôli chýbajúcemu povoleniu cookies tretích strán. V prípade, že chcete toto povolenie udeliť, môžete tak spraviť v nastaveniach cookies

Bez tohto súhlasu si môžete obsah otvoriť v samostatnom okne:
https://www.youtube.com/embed/mXhaH7XKUEI?si=PiQAOsYQqIiDHGZ6


Vzhľadom na to, že sa jedná o bežecké hodinky, disponujú funkciami, ako sú adaptívne tréningové plány od profesionálnych trénerov pre beh na 5 a 10 km, alebo na polmaratón, výkon a dynamika behu pre metriky behu v reálnom čase, Training Effect pre sledovanie výhod tréningu a ďalšie. Samozrejmosťou je meranie srdcovej frekvencie na zápästí so snímačom Elevate V4, ktorý umožní meranie srdcového tepu, okysličenie krvi (SpO2), variability srdcového tepu (HRV) alebo sledovanie výkonnostných údajov. Okrem toho nechýba sledovanie spánku, skóre spánku, detekcia zdriemnutia či sledovanie stresu a ďalšie.Oba modely vydržia 11 dní v režime inteligentných hodiniek a až 19 hodín v režime GPS a disponujú aj funkciou Garmin Pay.

 Forerunner 165 bude už čoskoro k dispozícii v bielej a čiernej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 279,99 €, Forerunner 165 Music bude dostupný v kombináciách Turquoise/Aqua, Black/Slate grey, Mist grey/Whitestone a Berry/Lilac za 329,99 €.

22.2.2024   /   Novinky   /   Autor: br   /    Foto: Garmin

Ďalšie články