Na medzinárodný maratón Emila Zátopka príde aj Wilson Kipketer a Agnes Ngetichová

Fotogaléria z piateho ročníka Brose Night Run Prievidza s certifikárom World Athletics Label.
Tento týždeň

Piaty ročník Brose Night Run vyhral v traťovom rekorde Keňan Mwangi, Ďurec si vybojoval premiérový titul majstra SR

Peter Ďurec z banskobystrickej Dukly si na 5. ročníku Brose Night Run v Prievidzi vybojoval premiérový titul majstra SR v cestnom behu na 10 km, celkovo bol už jeho devätnásty.

Ďurec na rýchlej trati v Prievidzi zabojuje o svoj premiérový titul majstra SR na 10 km

Ďalší z domácich bežeckých šampionátov mimo oválu sa uskutoční v sobotu 14. septembra na rýchlej trati v Prievidzi, kde sa v rámci 5. ročníka Brose Night Run „pobije“ slovenská elita o tituly v cestnom behu na 10 km.

Do štartu MMM ostáva necelý mesiac, prihlásených je 16 659 bežcov zo 64 krajín

Jubilujúci maratón, ako ďalší z výnimočných míľnikov športového a spoločenského diania na Slovensku, bude rámcovaný programom plným podujatí a aktivít.
10.9.2024

Tohtoročný Brose Night Run Prievidza bude v znamení ekológie. Vyrobil jedinečné medaily

Organizátori večerného behu Prievidzou si pripravili sériu udržateľných opatrení. Inšpirovali sa aj od londýnskeho maratónu.
9.9.2024

Birell Grand Prix Praha rozžiaril mesto úžasnými výkonmi, Keňan Kitiyo získal zlato

Horúce počasie (27 °C) a napínavá atmosféra boli hlavnou charakteristikou pretekov nočného behu v Prahe (10,1 km/Garmin).
8.9.2024

Birell Grand Prix Praha: Podarí sa prelomiť hranicu 27 minút? Preteky budú vysielané aj na webe World Athletics

Tohtoročné preteky budú mať hviezdnu zostavu elitných bežcov a bežkýň z celého sveta. Mužské štartové pole má šesť bežcov, ktorí majú osobné maximum okolo 27 minút, z toho traja túto hranicu pokorili. V ženách je favoritkou Diana Chepkorir, ktorá má...
6.9.2024

Na Birell Grand Prix Praha sa chystá osem tisíc bežcov, ženský beh je takmer vypredaný

Už len týždeň zostáva do 27. ročníka Birell Grand Prix a možnosť zabehať si v kúzelnej atmosfére večernej Prahy už prilákala takmer osem tisíc bežcov, ktorí tak zaplnia kapacitu oboch behov. Beh pre ženy ponúka posledné desiatky voľných miest.
31.8.2024

Dvanásť mužov pod 30 minút. V Prievidzi sa zíde najsilnejšia štartovka v histórii Slovenska

Svetová atletika ocenila najprestížnejší večerný beh na Slovensku Brose Night Run Prievidza prestížnym štatútom Road Race Label.
29.8.2024

Fotogaléria zo 6. ročníka behu Madunický Cibulák - Beh popri Váhu.
25.8.2024

Košice čaká rekordná maratónska oslava aj premiéra filmu Košický maratón – PríBEH mesta

Košický Medzinárodný maratón mieru (MMM) si tohto roku pripomína 100. výročie založenia. Najstarší maratón v Európe v tomto roku prináša okrem súťažného behu aj retrospektívu doterajších maratónov prostredníctvom sprievodného programu a...
23.8.2024

Grand Prix Praha už o necelý mesiac oživí večernú Prahu

V sobotu 7. septembra bude Praha opäť plná bežeckých nadšencov, ktorí si v romantických kulisách mesta užijú športový sviatok.