Devín - Bratislava v novembri. Do konca októbra chcú spustiť registráciu

Devín - Bratislava v novembri. Do konca októbra chcú spustiť registráciu
Sedemdesiaty tretí ročník populárneho Národného behu Devín – Bratislava, ktorý je aj súčasť Bežeckého pohára SAZ 2021, sa uskutoční definitívne v nedeľu predpoludním 28. novembra 2021.
Hlavný organizátor podujatia, Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy (STaRZ), v spolupráci so Slovenským atletickým zväzom (SAZ) a Bratislava Marathon Teamom v týchto dňoch dolaďujú všetky náležitosti súvisiace s pretekmi.
Podrobné informácie/propozície (systém súťaže, podmienky štartu v závislosti od pandemickej situácie a podobne) k Národnému behu Devín – Bratislava budú k dispozícii na budúci týždeň. Do konca októbra by sa mala spustiť aj registrácia (prihlasovanie sa) na preteky.

Národný beh Devín – Bratislava je najstaršie slovenské bežecké i atletické podujatie. Prvý raz sa uskutočnil 24. apríla 1921, takže v tomto roku uplynulo 100 rokov od jeho vzniku.

Pri príležitosti tohto jubilea pripravuje STaRZ v spolupráci so SAZ a SOŠV pamätnú publikáciu zachytávajúcu históriu tohto behu.

23.10.2021   /   Aktuality   /   Autor: Gabriel Bogdanyi/atletika.sk/SAZ   /    Foto: SITA

Ďalšie články