Cookies

Súhlasím Na naších stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Behame.sk.
Bližie informácie nájdete v Pravidlách používania cookies. Spracovanie a správu cookies nastavíte priamo vo Vašom prehliadači.

Výsledky víkendových bežeckých podujatí na Slovensku

Výsledky víkendových bežeckých podujatí na Slovensku
ČSOB Bratislava Marathon – virtuálne behy

Muži (absolútne poradie, maratón 42,195 km): 1. Michal Puškár (AK AŠK Slávia Trnava) 2:50:37 h, 2. Robert Žajdlík (Slovnaft) 2:59:37, 3. Roman Drozd 3:07:41. Ženy (absolútne poradie, maratón 42,2 km): 1. Bernadeta Pavelková (Klasov) 3:40:59 h, 2. Kristína Bebjáková 3:42:30, 3. Kristína Karácsonyová 4:08:56.

Veľká cena mesta Holíč

Muži (absolútne poradie, 8,895 km): 1. Peter Čudrnák (Pekáreň Kvetoslavov) 29:32 min, 2. Luděk Durďák (ČR) 30:16, 3. Pavol Masaryk (ZFT) 30:40. Muži (absolútne poradie, 4,55 km): 1. Vladimír Varmuža (ČR) 18:18 min. Ženy (absolútne poradie, 4,55 km): 1. Jana Kadlecová (ČR) 18:15 min, 2. Miroslava Zíšková (ŠK Jablonica) 18:15, 3. Monika Maszárová (AK Junior Holíč) 18:20.

Večerný beh mestom Partizánske


Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Jozef Šovčík (Fašungová Running Group) 17:27 min, 2. Ivan Urcikán (AK Bojničky) 17:34, 3. Ivan Pavlík 17:43. Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Mária Kováčová (SHEruns) 20:42 min, 2. Jana Seidlová (AO Partizánske) 21:16, 3. Zuzana Valková 21:39.

Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Vladimír Kováč (ŠK Achilles Handlová) 35:33 min, 2. Martin Turček (obec Krásno) 35:44, 3. Denis Bolla (Železní žochári) 35:52. Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Katarína Balážová (X-runners Brodzany) 42:44 min, 2. Petra Šlosárová (Partizánske) 44:14, 3. Zuzana Stoličná (AK Veterán Bratislava) 45:48.

BRATISLAVA: Ružinovský kolotoč

Muži (absolútne poradie, 11 km): 1. Tomáš Benedek (#ajlavrun) 41:28 min, 2. Štefan Hupko (AK Bojničky) 43:47, 3. Roman Rajninec 44:49. Muži (absolútne poradie, 5,5 km): 1. Jakub Sarka 19:31 min, 2. Juraj Andraško (Bratislava) 19:32, 3. Eduard Tóth (Run for Fun) 20:48. Ženy (absolútne poradie, 5,5 km): 1. Simona Gonová (BMSC Bratislava) 23:22 min, 2. Eva Pindjáková 26:12, 3. Jaroslava Mareková (Magazín Radar) 27:20.

BRATISLAVA: Vrakunský beh

Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Michal Piovarči 38:43 min, 2. Tomáš Belovič (sám za seba) 39:25, 3. Peter Hladik (Bratislava) 39:30. Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Kristína Doricová (ŠKP Bratislava) 45:43 min, 2. Tamara Miklušová (Rapid Bratislava) 46:30, 3. Vanessa Švárová (Magazín Radar) 46:41.

Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Juraj Polák (3NT Bratislava) 17:18 min, 2. Ján Dömény (#coachjanciteam) 17:48, 3. Matúš Vicen (3NT Bratislava) 18:01. Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Lenka Károlyiová (Bratislava runners) 21:47, 2. Michaela Stachová (Lesky´s runners) 23:19, 3. Mária Labancová (Bratislava runners) 24:14.

Beh do Choča

Muži (absolútne poradie, 6,5 km, prevýšenie 1091 m): 1. Jozef Hlavčo (Salomon/Suunto) 44:42 min, 2. Matúš Danko (Skialp Bobrovec/Scarpa) 48:28, 3. Ondřej Horák (ČR) 48:46. Ženy (absolútne poradie, 6,5 km, prevýšenie 1091 m): 1. Katarzyna Fraczystová (Poľ.) 1:01:33 h, 2. Simona Triznová (Skialp Bobrovec) 1:03:06, 3. Janka Kuzmová (MK Rajec) 1:03:31.

Lyreco Beh Pezinkom

Muži (absolútne poradie, 9 km): 1. Alexander Jablokov 31:56 min, 2. René Valent (obaja behame.sk) 32:09, 3. Gabriel Švajda (AC Nové Zámky) 32:20. Ženy (absolútne poradie, 9 km): 1. Eva Tulejová (AK Veterán Bratislava) 38:05 min, 2. Zuzana Polohová (Lesky´s runners) 39:00, 3. Monika Hurbanová (i-riders.sk) 40:08.

Beh Novoveskou Hutou

Muži (absolútne poradie, 15 km): 1. Miroslav Gad (ŠK COPY-SERVIS Liptovský Mikuláš) 56:08,79 min, 2. František Belohorec (Banská Štiavnica) 56:50,55, 3. Tomáš Kamas (Tatran Spišská Nová Ves) 57:50,16. Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Štefan Rácz (Kysak) 40:13,28 min, 2. Peter Kukura (Jánovce) 42:40,66, 3. Martin Janček (Poprad) 43:35,37. Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Zuzana Gejdošová (Poprad) 42:50,97 min, 2. Michaela Kucháriková (Liptovský Mikuláš) 45:23,06, 3. Katarína Majerčáková (Yogi team) 45:38,02.
 
Malinový pohár

Muži (absolútne poradie, 5,5 km): 1. Patrik Lopušný (3NT) 20:47,4 min, 2. Daniel Klúčik (ProCycling Team Bratislava) 20:57,3, 3. Tomáš Barčík (GJH Bratislava) 21:15,9. Ženy (absolútne poradie, 5,5 km): 1. Jeanette Borhyová (ŠKP Bratislava) 21:49,0 min, 2. Monika Hurbanová (i-riders.sk) 21:56,9, 3. Miriama Konrádová (Lesky´s Runners) 23:11,9.

Sky Marathon Chopok

Muži (absolútne poradie, 42 km, prevýšenie 2600 m): 1. Pavol Porubčan (Jogging klub Dubnica nad Váhom) 4:46:02,3 h, 2. Tomáš Kačmarčík (Inov-8 czech&slovakia) 4:55:52,6, 3. Peter Štulajter (Active Planet) 5:08:56,9. Ženy (absolútne poradie, 42 km, prevýšenie 2600 m): 1. Jana Žuffová (ŠK Oravaman) 6:08:28,2 h, 2. Izabella Cieniuszek (Poľ.) 6:41:39,4, 3. Valentína Grendová (BIKE&SKI FANS) 6:47:47,4.


14.9.2020   /   Bleskovky   /   Autor: br

Ďalšie články