Víťazná premiéra Herrmannovej, Kuzminová 15. Bolo to dobre rozbehnuté, vravela Nasťa

Rýchlostné preteky žien na 7,5 km v rámci 1. kola Svetového pohára v biatlone vo švédskom Östersunde.
2.12.2017

Paulína Fialková piata vo vytrvalostných pretekoch. Je to prísľub, vraví Bajčičák

Vytrvalostné preteky žien na 15 km v rámci 1. kola Svetového pohára v biatlone vo švédskom Östersunde.
29.11.2017

Slováci vynikajúco štvrtí v štafetách štvorčlenných miešaných družstiev v Östersunde

Zvíťazili Nóri Ingrid Landmark Tandrevoldová, Tiril Eckhoffová, Johannes Thingnes Bö a Emil Hegle Svendsen
26.11.2017

Štafety miešaných dvojíc v Östersunde pre Rakúšanov, Slováci 13.

V nedeľu sú v rámci prológu Svetového pohára ešte na programe preteky štvorčlenných miešaných družstiev na 2x6 km a 2x7,5 km so začiatkom o 17.10 h
26.11.2017

Östersund bez prvých dvoch žien z ostatnej sezóny, u mužov favoritom Fourcade

Pred novou sezónou Svetového pohára v biatlone
24.11.2017

IBU Cup - Ruska Kaiševová víťazne v šprinte v Nórsku, Poliaková 60.

V sobotu sú v Sjusjöene na programe ďalšie rýchlostné preteky
23.11.2017

V šprintoch v Nórsku triumfy M. Fourcada a Herrmannovej

Prípravné preteky biatlonistov v šprinte v nórskom Sjusjöene.
18.11.2017

Ukrajinská reprezentantka vyjadrila želanie štartovať za Slovensko

Ukrajinka Jana Pustovalová začala študovať na univerzite na Slovensku
23.10.2017

Kuzminová nevylúčila pokračovanie kariéry aj po ZOH v Pjongčangu

Anastasia Kuzminovápre Šport: "Do sezóny idem s tým, aby som čo najmenej myslela na olympiádu. Nechcem byť zbytočne v strese."
21.10.2017

Dahlmeierová v Kontiolahti s triumfom a veľkým glóbusom, P. Fialková 5.

Druhá skončila Francúzka Marie Dorinová-Habertová a tretia bola Talianka Lisa Vittozziová
11.3.2017

Takmer 450 mládežníkov zabojuje v Osrblí o svetové medaily

V Brezne-Osrblí sa oficiálne začnú majstrovstvá sveta juniorov a kadetov v biatlone
20.2.2017

MS: Kuzminová: "Premotivová a nedostatočne pripravená je najhoršie spojenie"

Verila som si, cítila som sa na niečo viac a veľmi som sa snažila," povzdychla si dvojnásobná olympijská víťazka po 22. mieste v "mass-štarte