Claude premiérové pódium neoslavoval, jeho otec je po nehode v Kanade nezvestný

J. T. Bö sa v Pokljuke vrátil víťazstvom, Otčenáš získal prvé body

Nórsky biatlonista ovládol vytrvalostné preteky na 20 km
23.1.2020

Johannes Thingnes Bö ohlásil návrat, predstaví sa už v slovinskej Pokljuke

Obhajca veľkého krištáľového glóbusu vynechal podujatia v nemeckých strediskách Oberhof a Ruhpolding
21.1.2020

Martin Fourcade aj do tretice víťazom v Ruhpoldingu, ovládol aj stíhacie preteky

Slováci sa do stíhacích pretekov v Ruhpoldingu nekvalifikovali
19.1.2020

Fialková prvýkrát v sezóne na pódiu, v stíhacích pretekoch v Ruhpoldingu bola druhá

Svetový pohár v biatlone 2019/2020 v Ruhpoldingu - stíhacie preteky žien na 10 km
19.1.2020

Francúzi ukončili nórsku hegemóniu, Slováci štafetu nedokončili

Vynikajúca séria biatlonistov Nórska sa skončila.
19.1.2020

V stíhacích pretekoch v Osrblí víťazstvá Strömsheima a Högbergovej

Nórsky biatlonista Endre Strömsheim zvíťazil v stíhacích pretekoch na 12,5 km v rámci 5. kola IBU Cupu v Osrblí.
19.1.2020

V štafete žien opäť zvíťazili Nórky, Slovenky obsadili 14. pozíciu

Svetový pohár 2019/2020 v biatlone - 5. kolo - Ruhpolding (Nem.)
17.1.2020

Úspech rodičov Anastasie Kuzminovej na Zimných svetových hrách veteránov, medaily získalo aj Slovensko

Už bývalá reprezentantka v biatlone Anastasia Kuzminová sa v polovici januára dočkala ďalšieho úspechu, nie však ako aktívna športovkyňa, ale ako trénerka svojej mamy Oľgy Šipulinovej.
17.1.2020

Fourcade vyhral jubilejné 80. preteky, v Ruhpoldingu ovládol šprint

Tomáš Hasilla a Michal Šíma strieľali čisto, do stíhacích pretekov sa však nekvalifikoval.