MS: V Dauhe traja bratia Ingebrigtsenovci, ale v knižnej podobe až päť Borléeovcov

Publikáciu "Spolu k výšinám" spracoval belgický novinár David Lehaire a úvodné slovo k nej napísal bývalý prezident MOV Jacques Rogge

MS: Polnočný maratón v horúčave vyhrala Keňanka Chepngetichová

MS v atletike v Dauhe: ženský maratón v znamení Afričaniek

MS: Gajanová až 7. v rozbehu na 800 m, do semifinále nepostúpila

MS v atletike v Dauhe: Gabriela Gajanová siedma v I. rozbehu na 800 m, do semifinále sa nekvalifikovala (celkovo 36.)
27.9.2019

Na MMM 2019 už šesť mužov s osobnými rekordmi pod 2:10 h

Maratónsky fenomén vo svojej veteránskej kategórii Ján Hazucha sa šestnástykrát postaví na štart MMM s cieľom dosiahnuť deviate prvenstvo
24.9.2019

Ústí nad Labem: Pfeiffer a Piasecki vyhrali, Mykhailova zvrátila poradie EuroHeroes Challenge

Deviaty ročník polmaratónu v Ústí nad Labem (ocenený zlatou známkou IAAF) priniesol nečakané výsledky. Štýlom štart cieľ ho vyhral Nemec Hendrik Pfeiffer časom 1:03:17 hod. V ženskej kategórii zvíťazila Britka Jess Piasecki v čase 1:11:34.
22.9.2019

To bola atmosféra! A tie efekty. Pozrite si foto z Boletíc

Záverečný pretek piateho ročníka seriálu Běhej lesy mal v Boleticiach netradičné kulisy. Takmer 900 bežcov vyrazilo do okolia rybníka Olšina, jedného z najvyššie položených v Českej republike a mohli si tak užiť zatemnený les a nočnú oblohu so...
16.9.2019

V sobotu 5. októbra sa uskutoční druhý ročník extrémnych pretekov INOV-8 The Descent.
14.9.2019

Na MMM 2019 registrovaných 14,5-tisíc ľudí, enormný záujem aj o M-SR v maratóne

Po stopách maratónskych legiend s Nórkou Ingrid Kristiansenovou, pre bežcov i ich fanúšikov pripravili organizátori maratónsky expres

V Prahe sa bežalo na svetový rekord, vyhral Koech

24. ročník Birell Grand Prix Praha bol rekordný a historický! Vyhral Keňan Geoffrey Koech v najlepšom tohtoročnom čase a štvrtom najlepšom výkone všetkých čias 27:02 min. V ženskej kategórii bola najrýchlejšia Sheila Chepkiruiová perfektným výkonom...
7.9.2019

Päť najprestížnejších polmaratónov v Európe (IAAF Gold Label) sa spojilo a vytvorili bežecký projekt SuperHalfs.