Auto

Testy

Vianočná radosť s MINI: Unikátne darčeky pre každého fanúšika

Vianočná radosť s MINI: Unikátne darčeky pre každého fanúšika
V širokej ponuke doplnkov a oblečenia MINI Lifestyle je pripravených mnoho prekvapení pre všetkých fanúšikov MINI. Môžu sa zísť aj ako tipy na mikulášske či vianočné darčeky.
Vianočné sviatky sú už za dverami a s nimi prichádza aj čas rozdávania radosti. Pre všetkých malých aj veľkých fanúšikov prinášame niekoľko tipov na darčeky, ktoré ich určite potešia. 

Pred ostrým nízkym zimným slnkom ochránia slnečné okuliare MINI Contrast Edge Ponto. Súčasťou balenia je aj štýlové čierne puzdro. Obdarovaný ocení detaily, akými sú vnútorné prvky v energickej žltej farbe. Tie sú v dizajnovom kontraste s čiernou farbou, ktorá dominuje celej siluete okuliarov.
MINI Contrast Edge Panto Sunglasess

Pre dlhšie aj kratšie cesty sa bude príde vhod malý cestovný kufor MINI Cabin Trolley, ktorý kombinuje nadčasový dizajn, pohodlie a funkčnosť. Praktickosť dokladá otváraní spredu s vyrazeným logom MINI, spoločne s obalom na notebook a s jedným extra sieťkovaným vreckom. Hlavný úložný priestor kufra je zabezpečený vodovzdorným dvojcestným zipsom a integrovaným zámkom TSA s číselným kódom. Svojimi rozmermi sa zmestí do limitu väčšej palubnej batožiny drvivej väčšiny leteckých spoločností. Na cesty sa hodí aj MINI Tube Lanyard, vďaka ktorému sa kľúče na cestách nestratia.
Tým, ktorí sú neustále v pohybe padne vhod batoh MINI Tonal Wordmark Cirle Backpack. Ten disponuje nastaviteľnými mäkkými ramennými popruhmi, vďaka ktorým sa nosia pohodlne všetkým vekovým kategóriám. Batoh má vpredu hlavné veľké vrecko na zips, dve vnútorné menšie vrecká a malé vonkajšie vrecko vpredu. Pre tých, čo majú radšej športové tašky, sme pripravili MINI Duffle Bag. Táto taška je vyrobená z vodovzdorného materiálu, takže je ju možné bezstarostne používať v každom počasí.
MINI Tonal Wordmark Circle Backpack

MINI Duffle Bag

Malým vodičom sa rozžiaria oči vďaka odrážadlu MINI Balance Bike, na ktorom môžu začať objavovať svet. Zásluhou nízkeho nástupu so stupienkom a nastaviteľného sedadla, je z odrážadla ideálny dopravný prostriedok pre bezpečnú a zábavnú jazdu.

MINI Balance Bike

Ďalším skvelým darčekom pre malých fanúšikov, ktorí ešte nie sú dostatočne veľkí na skutočné MINI Cooper, je hračka MINI Knitted Car. Pletená napodobenina ikonického MINI autíčka, má mäkkú výplň a vyšívanú mriežku s nápisom MINI na prednej aj zadnej poznávacej značke.

Kompletná ponuka produktov MINI Lifestyle je k dispozícii na www.mini.sk alebo u MINI autorizovaných predajcov.
13.12.2023   /   Auto-moto   /   Autor: PRomo   /    Foto: MINI

Ďalšie články