TRIATLON-SP: V Belgicku triumfy Geensa a Cookovej

9. kolo Svetového pohára 2018 v triatlone v Antverpách (Bel.)
ANTVERPY 17. júna - Domíci Jelle Geens tesne zvíťazil v 9. kole Svetového pohára v triatlone v belgických Antverpách. Súťažilo sa na tzv. šprintérskych objemoch, čiže 750 m plávanie, 22,4 km a na záver beh na 5 km. Na druhom mieste sa medzi mužmi umiestnil Tayler Reid, ktorý dobehol v rovnakom čase ako víťaz. Medzi ženami triumfovala Američanka Summer Cooková. Slováci v Belgicku neštartovali.

Výsledky nedeľňajších pretekov 9. kola Svetového pohára v triatlone v belgických Antverpách:

muži (0,75 km + 22,4 km + 5 km): 1. Jelle Geens (Bel.), 2. Tayler Reid (N. Zál.) obaja 58:15 min, 3. Tyler Mislawchuk (Kan.) 58:17 ženy: 1. Summer Cooková (USA) 1:02:52 h, 2. Beth Potterová (V. Brit) 1:03:11, 3. Verena Steinhauserová (Tal.) 1:03:13

17.6.2018   /   Bleskovky   /   Autor: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.