Zabehnite si GARMIN minimaratón a odneste si nový Forerunner 265!

Zabehnite si GARMIN minimaratón a odneste si nový Forerunner 265!
Prvý aprílový víkend v Bratislave sa kľudne môže volať bežecký víkend. Mesto totižto hostí ďalší ročník Bratislava Marathon a ďalšie s ním spojené behy. Nebeží sa iba „kráľovská bežecká disciplína“ ale aj Garmin minimaratón, ktorý je súčasťou európskej Garmin Run Series.
Bežecké hodinky Garmin nie sú len nástrojom olympijských víťazov, ale sú vhodné aj pre tých, ktorí sú vo svojich bežeckých začiatkoch. Vzdialenosť 4,2 kilometra prebehnú aj začínajúci, alebo starší bežci, užijú si atmosféru veľkého bežeckého podujatia a získajú motiváciu pre svoje ďalšie športové výkony. Aj preto registrácia pomaly speje k svojmu limitu 1500 bežcov.

Chcete vyhrať nový Forerunner 265?


Táto funkciami „natlačená“ novinka môže byť už čoskoro na vašom zápästí. Každý účastník Garmin minimaratónu získava túto jedinečnú šancu.

Stačí ak:
  • v sobotu 1.4. prídete so svojim štartovným číslom do stanu Garmin, kde dostanete značkový bežecký dres. Poponáhľajte sa, dresov je len 500 ks
  • V tomto drese odbehnete Garmin Minimaratón
  • potom stačí keď fotku z minimaratónu v drese uverejníte na svojom Instagramovom alebo Facebookovom profile s #chcemforerunner265
Nezabudnite označiť profil garmin_sk / aby všetko vedeli ľahko identifikovať. Celé pravidlá súťaže nájdete na blogu Garmin.


Už tradične bude spoločnosť Garmin na podujatí so svojim stanom, plným športových hodiniek Garmin (vrátane noviniek). Špecialisti vám budú pripravení poradiť pri výbere a pomôžu so správnym nastavením tým, čo Garmin už používajú. Exkluzívne dostupné na zakúpenie budú aj novinky Forerunner 265 a Forerunner 965.

28.3.2023   /   Ostatné   /   Autor: PRomo   /    Foto: Garmin

Ďalšie články