Čítajte bez limitov letný magazín Behame.sk

Čítajte bez limitov letný magazín Behame.sk
Letné číslo magazínu BEHAME.sk v predaji od 10. júla.
Pre mnohých bežcov je to najobľúbenejšie ročné obdobie a pre ďalších zasa naopak. Dni bývajú veľmi dlhé, vybehnúť von sa dá skoro ráno hneď po východe slnka, ale aj neskôr večer. V bežeckom kalendári je pestrá ponuka podujatí, je z čoho vyberať. Ale bežci často čelia priam neľútostným podmienkam. Páľava z nich vysáva energiu, môžu ich prekvapiť silné búrky. Áno, je tu leto a s ním aj nové číslo magazínu Behame.sk. Namiešali sme vám veľmi chutný výživný letný koktejl príbehov, rozhovorov a užitočných informácií. Poradíme vám, ako si poradiť s letom.

Slnko páli, teplomer ukazuje 30 stupňov a viac a inak to zopár týždňov nebude. Ak patríte medzi bežcov, ktorým už len predstava pohybu v horúčave naháňa hrôzu, iste si radi prečítate,, ako sa vyrovnať s vysokými teplotami.

Vedeli ste, že voda je pre nás taká dôležitá, že bez nej vydržíme len dva až štyri dni? Poradíme vám, čo piť a koľko. Nezabúdajte, že v letných mesiacoch kladieme na pitný režim špeciálny dôraz.
Máte pocit, že váš bežný deň obsahuje príliš veľa sedenia a málo fyzickej aktivity? Potom vás už asi niekedy napadlo počítať si dennú porciu krokov. Ale koľko krokov stačí? Je to obľúbených desaťtisíc, alebo bude stačiť menej? Dozviete sa v letnom magazíne.

Tvárou z titulky je mladá športovkyňa Loriána Popovičová. Atlétka a triatlonistka z klubu Creo Sport Košice bežala vo Francúzsku v štafete s olympijskou pochodňou. Aj jej športová kariéra bude v najbližších rokoch pokračovať práve v krajine, kde sa na prelome júla a augusta uskutočnia olympijské hry.

Zaujímavý rozhovor sme ulovili u západných susedov. Hakim Saleh je iba 28-ročný tréner, ktorého zverenci vykazujú výrazné zlepšenia už v krátkom čase a začínajú zbierať aj prvé reálne úspechy. On sám patril medzi najlepších českých bežcov na 400 a 800 m, no ukončil atletickú kariéru už v roku 2022. Je to zaujímavé čítanie.

Keď už vezmete magazín do ruky kdekoľvek, nech sa stane súčasťou vašej letnej pohody.

Užite si leto s Behame.sk!

Tento týždeň   /   Ostatné   /   Autor: br

Ďalšie články