PUMA naberá rýchlosť a predstavuje bežecké novinky

PUMA naberá rýchlosť a predstavuje bežecké novinky
Rozvrátiť konvencie. Odtrhnúť sa od davu. Zmeniť hru. Takto globálna športová značka vystihuje svoju stratégiu na rok 2021. Teraz predstavuje svoju bežeckú kolekciu PUMA Running, ktorá sa nekompromisne vracia na scénu.
Takmer 75 rokov dlhá história značky je pretkaná svetovými bežcami a rekordmanmi, počnúc Abebe Bikilom či Billom Rogersom a končiac Mockenhauptovou alebo Usainom Boltom.

Spoločnosť verí, že je čas znovu nabrať rýchlosť a iniciovať zmeny v bežeckom svete, či uż ide o najvyhľadávanejšie maratónske preteky, či o lokálne bežecké súťaže.

PUMA vyvinula nové technológie a prepracovala svoje produkty tak, aby sprostredkovali čo najpríjemnejší bežecký zážitok a predstavila štoricu nových štýlov - Deviate, Velocity, Liberate a Eternity. Všetky prezentujú špičkovú penovú technológiu NITRO.
Okrem uvedenia štyroch nových modelov, predstavuje PUMA Running tiež špeciálne iniciatívy pre novú generáciu bežcov a bežeckú komunitu. Spoločne so svojimi športovcami a organizáciou Women Win podporí nadácie zamerané na ženy v športe. Spoločnosť vyvinula špeciálne designy pre bežkyne, vrátane najnovšieho dámskeho modelu vo všetkých štyroch štýloch. PUMA verí, že ženy sú budúcnosťou behu.

Novinky Deviate, Velocity, Liberate a Eternity sú k dispozícii od 4. marca v predajniach Sanasport, PUMA concept store v obchodnom centre Palladium a na puma.com.
Deviate Nitro Lava Blast
Eternity Nitro CASTLEROCK
Eternity Nitro Wns

Liberate Nitro Wns Lava Blast
Velocity Nitro
5.3.2021   /   Novinky   /   Autor: BR, PR   /    Foto: puma

Fotogaléria

Ďalšie články