Premyslené detaily, jemný štýl a trvalo udržateľný materiál. BMW uviedlo na trh módnu kolekciu GOODS WITH FREUDE

Premyslené detaily, jemný štýl a trvalo udržateľný materiál. BMW uviedlo na trh módnu kolekciu GOODS WITH FREUDE
Lifestylová kolekcia GOODS WITH FREUDE sa zameriava na mladšiu cieľovú skupinu a nadšencov životného štýlu.
Všetky kúsky kolekcie sú vyrobené z vysoko kvalitných a odolných materiálov, ktoré šetria zdroje a držia sa nadčasovej farebnej palety. Šatky, ponožky, topy a sukne možno navzájom ľubovoľne kombinovať. Podčiarkujú individuálny štýl nositeľa a zároveň kladú dôraz na trvalú udržateľnosť. BMW Lifestyle dokazuje, že na to, aby kvalita vynikla, sa nemusí nevyhnutne prejavovať výrazne a nahlas.
 
Kolekcia BMW Lifestyle si zvolila prémiové materiály a minimalistický dizajn. Tento neformálny, pôsobivý rad vznikol v spolupráci s licenčným partnerom stichd. Prémiové oblečenie je vyrobené z materiálov s dlhou životnosťou. Tričká vznikli z organickej bavlny, zatiaľ čo podšívka a šatky využili recyklované páperie Re:Down a perie.

 
Kolekcia sa zameriava na mladšiu cieľovú skupinu a nadšencov životného štýlu, ktorých oslovuje výrazná nápaditosť prvého spolutvorcu: umelec Joshua Vides zámerne zvolil zdržanlivú farebnú paletu pre exkluzívnu kolekciu 12-dielnych súprav podľa princípu decentného štýlu. Jeho grafický dizajn sa inšpiroval street artom zo západného pobrežia USA a lowrider scénou.
 
Kolekcia GOOD WITH FREUDE ponúka dokonalé kúsky na každý deň, pre každú náladu a každú chvíľu. Patrí medzi ne mäkký sveter MICRO DOT SWEAT CREW vyrobený zo 100-percentnej organickej bavlny s minimalistickou vyšívanou značkou FREUDE na rukáve, čo je špeciálny poznávací prvok kolekcie. Logá BMW a FREUDE tvoria elegantnú súčasť kolekcie. Šatka FREUDE a čiapka MECHANICS FREUDE podčiarkujú minimalistický dizajn a poslanie kolekcie ponúkať kúsky, ktoré sa dajú ľubovoľne kombinovať. Ale možno sa hravé produkty FREUDE CREW SOCK s diagonálnym brandingom stanú novým obľúbeným produktom módnych nadšencov Gen Z.

 
GOOD WITH FREUDE dáva najavo aj svoje dedičstvo spojené so značkou BMW. Bunda FREUDE MECHANICS je poctou identite BMW a výrazným kúskom kolekcie. V tomto prípade sa kolekcia GOODS WITH FREUDE vydala na novú cestu od klasických značkových produktov k súčasnej kolekcii.

 
 
Vesta INSULATION GILET a bunda INSULATION JACKET sú vyrobené zo 100-percentne recyklovaného nylonu a majú podšívku zo 100-percentného materiálu Re:Down, ako aj vodoodpudivú vrstvu pre vlhké a chladné dni. Kolekcia obsahuje aj jednoduchú klasiku, ako sú tričká, polokošele a pohodlné mikiny s kapucňou. Štýl stelesňuje kombináciu športového zamerania a elegancie, ktorá sa hodí k decentným biznis outfitom, ako aj k športovému voľnočasovému imidžu. Kombinácia moderného vzhľadu, trvalo udržateľných materiálov a snahy poskytovať kvalitu a odolnosť je spoločná červená niť, ktorá sa tiahne celou kolekciou a je to, čo z nej robí GOODS WITH FREUDE.
 
Produkty BMW M – elegantné materiály sa spájajú s funkčnosťou
 
Produkty BMW M v kolekcii oslovujú nielen fanúšikov značky BMW. Športové zameranie a funkčnosť sa spájajú s kvalitnými materiálmi a so zmyslom pre detail. Stredobodom pozornosti sú biele a krémové tóny, prerušené čiernou a zemitými farbami, pričom značka zostáva diskrétna.

 
 
Zatiaľ čo produktový rad BMW M pôsobí minimalisticky a zdržanlivo, pouličné produkty BMW M sú nápadné a pútavé. Logo BMW M a ikonické farby sa tlačia do popredia. Ležérne tričko Contrast M Oversized je každodenným spoločníkom, ktorý púta pozornosť vďaka svojmu oversized strihu a farebným pruhom M a logu M. To isté platí pre oversized mikinu Contrast Sweat Hoodie.
 
Kolekcia GOODS WITH FREUDE je teraz dostupná u vybraných predajcov, ako aj online na https://lifestyle.bmw.com

27.12.2022   /   Novinky   /   Autor: PRomo   /    Foto: BMW

Ďalšie články