Garmin bežecká nálož: Kúpte si nové hodinky Forerunner 255 a 955, Enduro 2 a získajte super darčeky

Garmin bežecká nálož: Kúpte si nové hodinky Forerunner 255 a 955, Enduro 2 a získajte super darčeky
Garmin je značka, ktorá v bežeckom svete prináša inovácie už desiatky rokov. Prvé GPS bežecké hodinky a aj aktuálne najnovšie sú hodiny Forerunner.
Slovenská distribúcia Garmin si v tomto duchu PRE VÁS BEŽCOV pripravila zaujímavú ponuku, aby ste svoje bežecké hodinky vedeli využiť čo najlepšie so všetkými funkciami, ktoré vám ponúkajú.
Pokročilé bežecké metriky - dynamika behu je efektívny spôsob ako vyhodnotiť vašu bežeckú formu/techniku. Potrebujete na to ďalší akcelerometer umiestnený na tele - príslušenstvo Running dynamics POD alebo HRM-Pro™ Plus.


Preto teraz ku všetkým zakúpeným bežeckým hodinkám Forerunner 255 dostanete Running dynamics POD, ktorý sa predáva za 69,90€ úplne zdarma! Ku hodinkám Forerunner 955 dostanete zdarma HRM-Pro Plus v cene 129,90€! Takýto pulzomer dostanete zdarma aj ku každému ultra špeciálu Enduro 2.

Tým to však nekončí! Aby ste to, čo nameriate vedeli aj správne aplikovať, ku bežeckým hodinkám dostávate aj jednodňový Bežecký Kurz v cene 90 € tiež úplne zdarma!!! Bežecké kurzy budú organizované počas roka 2023 vo viacerých slovenských mestách (zoznam miest a termínov sa pripravuje). Na kurze sa o vás postarajú ozajstní špecialisti z ORKO Tréningový Program.

Všetky hodinky so špeciálnou ponukou, označené modrou nálepkou s bežeckým kurzom nájdete u svojho obľúbeného predajcu, alebo zakúpite na www.garmin.sk.

4.12.2022   /   Novinky   /   Autor: PRomo   /    Foto: Garmin

Ďalšie články