Trojkráľová šestka v Trnave: Obrazom

Fotogaléria zo sobotňajších atletický bežeckých pretekov - Trojkráľová šestka v Trnave.
6.1.2018

Kubo a Vargová najrýchlejší v trnavskom ZBZ

Bežecká oslava zimného slnovratu v Trnave mala premiéru 26. decembra 1980. Odvtedy ani raz nepauzovala. Pri terajšom 38. ročníku Zimného behu zdravia sa na štartovej čiare zoradilo rekordných 289 adeptov rôzneho veku aj výkonnosti.

ME v krose - beh pre verejnosť: Obrazom

Fotogaléria z ME v krose - behu pre verejnosť", ktoré boli súčasť európskeho krosového šampionátu.
10.12.2017

Beh pre verejnosť vyhral Kotora, olympionik Vlček na 75. mieste, Sajfa nesplnil svoj cieľ

ŠAMORÍN 10. decembra 2017 – V pretekoch s názvom „ME v krose – beh pre verejnosť“, ktoré boli súčasť európskeho krosového šampionátu, zvíťazil na 6,28 km dlhej trati Ján Filip Kotora z AK Veterán Bratislava časom 21:09 min pred dvoma belgickými...
10.12.2017

Turecká mužská nadvláda na ME v krose pokračuje, vyhral Özbilen

ME v krose v Šamoríne: zlato v súťaži mužov znova do Turecka, Sahajda 59., Varga 69. a Urban 73.
10.12.2017

Slovenské ambície negatívne ovplyvnili zranenia, Pupiš najviac verí juniorom

Slovenská atletika bude mať na 24. majstrovstvách Európy v krose v x-bionic® sphere v Šamoríne rekordné zastúpenie. V 5 zo 6 individuálnych disciplín a v miešanej štafete sa predstaví 19 bežcov, o dvoch viac ako v doposiaľ rekordnej výprave na...
7.12.2017

Mesto Šamorín ponúka divákom dopravu do dejiska 24. ME v krose

ŠAMORÍN 7. decembra 2017 – Mesto Šamorín vyšlo v ústrety atletickým fanúšikom, ktorí sa prídu pozrieť v nedeľu 10. decembra na 24. majstrovstvá Európy v krose do športového komplexu x-bionic® sphere hromadnou dopravou.
7.12.2017

ME v krose v Šamoríne vysiela aj BBC

Súboje najlepších európskych bežcov uvidia diváci v britskej BBC, v španielskej TVE, fínskej YLE, holandskej NOS, írskej RTE či talianskej RAI