Záverečné preteky sezóny pre Nóra J. T. Böa a Švédku H. Öbergovú

V nedeľu sa skončila aktuálna sezóna Svetového pohára aj v biatlone, preteky s hromadným štartom v nórskom Osle-Holmenkollene ovládli domáci Johannes Thingnes Bö medzi mužmi a Švédka Hanna Öbergová. J. T. Bö triumfoval napriek dvom chybám na...
20.3.2023

Nórka Röiselandová ukončí kariéru podujatím SP v Osle, po chorobe jej chýba motivácia

Nórska biatlonistka Marte Olsbuová Röiselandová ukončí bohatú a úspešnú kariéru po tohtotýždňovom záverečnom podujatí Svetového pohára 2022/2023 v domácom stredisku Oslo Holmenkollen.
14.3.2023

Slovenka Kapustová 18. na biatlonových majstrovstvách sveta kadetov a juniorov

Na biatlonových majstrovstvách sveta kadetov a juniorov v kazašskom Ščučinsku obsadila v nedeľu Slovenka Ema Kapustová konečné 18. miesto v stíhacích pretekoch junioriek na 10 kilometrov.
12.3.2023

Wiererová triumfovala v nedeľňajších pretekoch s hromadným štartom

Talianka Dorothea Wiererová triumfovala v nedeľňajších pretekoch s hromadným štartom vo švédskom Östersunde v rámci Svetového pohára biatlonistiek.
12.3.2023

Nórske biatlonistky zvíťazili v sobotňajšej štafete žien na 4x6 km vo švédskom Östersunde

Nórske biatlonistky zvíťazili v sobotňajšej štafete žien na 4x6 km v rámci pretekov Svetového pohára vo švédskom Östersunde, druhé skončili so stratou 15,2 sekundy Francúzky a tretie s mankom 27,2 sekundy Nemky.
11.3.2023

Vytrvalostné preteky v Östersunde ovládli Talianky, Vittozziová získala malý krištáľový glóbus

Talianky Dorothea Wiererová a Lisa Vittozziová ovládli záverečné tohtosezónne vytrvalostné preteky žien na 15 km v seriáli Svetového pohára, vo švédskom Östersunde deklasovali konkurenciu.
10.3.2023

Vo vytrvalostných pretekoch žien švédske double, zvíťazila H. Öbergová pred Perssonovou

Švédka Hanna Öbergová sa stala majsterkou sveta vo vytrvalostných pretekoch žien na 15 km na šampionáte v nemeckom Öberhofe.
15.2.2023

Johannes Thingnes Bö získal tretí titul v šprinte mužov, druhý skončil jeho brat Tarjei

Nór Johannes Thingnes Bö potvrdil úlohu najväčšieho favorita v sobotňajších rýchlostných pretekoch mužov na 10 km na majstrovstvách sveta v nemeckom Oberhofe a získal svoj tretí titul majstra sveta v tejto disciplíne po fínskom Kontiolahti 2015 a...
11.2.2023

Nórske kvarteto na úvod šampionátu ovládlo mixštafetu, Slováci finišovali na 16. priečke

Nórske kvarteto v zložení Ingrid Landmark Tandrevoldová, Marte Olsbuová Röiselandová, Sturla Hom Lägreid a Johannes Thingnes Bö získalo zlatú medailu v mixštafete na 4x 6 km na biatlonových majstrovstvách sveta v nemeckom Oberhofe.
8.2.2023

V nemeckom Oberhofe sa začínajú MS, zo Slovákov ma najväčšiu šancu na úspech Paulína Bátovská Fialková

Súťažou miešaných štafiet na 4x 7.5 km sa v stredu v nemeckom Oberhofe začnú majstrovstvá sveta v biatlone, ktoré potrvajú do nedele 19. februára.
7.2.2023

Johannes Thingnes Bö ovládol aj piaty šprint v tejto sezóne, Šima obsadil 69. priečku

Nórsky biatlonista Johannes Thingnes Bö si v piatok upevnil pozíciu lídra celkového hodnotenia Svetového pohára.
20.1.2023

Bátovská Fialková skončila vo vytrvalostných pretekoch v Ruhpoldingu na konci prvej desiatky

Slovenská reprezentantka Paulína Bátovská Fialková obsadila 10. miesto vo štvrtkových vytrvalostných pretekoch na 15 km v seriáli Svetového pohára v nemeckom Ruhpoldingu.