Semenyová nebude na MS v Dauhe, ale neprestane bojovať za svoje práva

Najvyšší švajčiarsky súd obnovil kontroverzné pravidlo IAAF o hormonálnej liečbe v špeciálnych prípadoch pri vyššej hladine testosterónu v tele
31.7.2019

Posledná júlová nedeľa patrila v Trebaticiach (okres Piešťany) 11. ročníku medzinárodného cestného behu s názvom Memoriál Petra Minárecha. Podujatie bolo venované pamiatke dlhoročného športového organizátora, spoluzakladateľa pôvodnej Trebatickej...
28.7.2019

V Dubnici v hre tituly, nominácia na ME tímov, limity na MS a body do olympijskej kvalifikácie

V sobotu a nedeľu seniorské majstrovstvá Slovenska v atletike v Dubnici nad Váhom
26.7.2019

MEJ: Prekážkar Baluch prekvapivo bronzový, vytvoril si osobný rekord

Zverenec Edmunda Kováča vybojoval pre Slovensko len deviatu medailu (1 - 3 - 5) na MEJ v ére samostatnosti
21.7.2019

Sláva víťazom, sláva všetkým, ktorí sa zúčastnili tropického dielu Běhej lesy v Brdoch. Na pódium sa postavili síce len tí najrýchlejší, ale odmenu v cieli dostali všetci, tou bola unikátna drevená medaila z topoľového dreva. Okolo Padrťských...
21.7.2019

Gajanová dvakrát prišla o medailu, pre zranenie aj o štart na DL v Londýne

Írka Powerová dvakrát osudom najväčšej slovenskej medailovej nádeje na atletických ME do 23 rokov
15.7.2019

Fotogaléria zo sobotňajšieho 10. ročníka Malženickej trinástky na 13 km v Malženiciach.
14.7.2019

ME23: Gajanová vo finále osemstovky definitívne štvrtá, Íri uspeli s protestom

Gabriela Gajanová dobehla vo finále na 800 m na ME v atletike do 23 rokov štvrtá, neskôr sa posunula na 3. miesto a nakoniec skončila predsa len štvrtá
13.7.2019

Holanďanka Sifan Hassanová na Diamantovej lige v Monte Carle utvorila svetový rekord v behu na 1 míľu 4:12,33 min