Na MMM 2019 registrovaných 14,5-tisíc ľudí, enormný záujem aj o M-SR v maratóne

Po stopách maratónskych legiend s Nórkou Ingrid Kristiansenovou, pre bežcov i ich fanúšikov pripravili organizátori maratónsky expres
Tento týždeň

Atletický súboj Európa - USA v Minsku: Slovenka Gajanová štvrtá na 800 m

Sahajda obhájil na TNR prvenstvo. Víťazná Valová si zlepšila osobný rekord

11. ročník Telekom Night Run v Bratislave - výsledky
8.9.2019

V Prahe sa bežalo na svetový rekord, vyhral Koech

24. ročník Birell Grand Prix Praha bol rekordný a historický! Vyhral Keňan Geoffrey Koech v najlepšom tohtoročnom čase a štvrtom najlepšom výkone všetkých čias 27:02 min. V ženskej kategórii bola najrýchlejšia Sheila Chepkiruiová perfektným výkonom...
7.9.2019

Päť najprestížnejších polmaratónov v Európe (IAAF Gold Label) sa spojilo a vytvorili bežecký projekt SuperHalfs.
7.9.2019

V Prahe prestavali trať nočného behu, má byť ešte rýchlejšia

Rýchlejšia a svižnejšia. Taká má byť nová trať nočného behu Birell Grand Prix Praha. Populárna 10-kilometrová trasa povedie od námestia Republiky cez Rohanské nábrežie a späť. Až potom prebehnú bežci na druhý breh Vltavy.
7.9.2019

Strednotratiarka Caster Semenyová možno opustí bežecké dráhy, podpísala zmluvu s futbalovým klubom

Dvadsaťosemročná dvojnásobná olympijská šampiónka na 800 m podpísala zmluvu s juhoafrickým ženským klubom JVW FC z mestečka Bedfordview, čo môže indikovať definitívny koniec jej atletickej kariéry
7.9.2019

Taylor vyhral Diamantovú ligu IAAF rekordný siedmy raz, Lyles vyhral oba mužské šprinty