Ján Volko: "Všetko naznačuje, že v Berlíne by to mohlo byť dobré"

Švajčiar Mancini prišiel pre komentáre na Facebooku o účasť na ME

V rokoch 2012-2014 ho suspendovali po pozitívnom dopingovom teste na nandrolón
1.8.2018

ME: Do Berlína minimálne 22 Slovákov, lídrami výpravy Tóth a Volko

Šéftréner SAZ a vedúci výpravy SR na ME 2018 v atletike Martin Pupiš: "Plán podľa koncepcie je zisk jednej medaily a ďalšie tri umiestnenia v prvej osmičke."
30.7.2018

Slovenská ženská štafeta na 4 x 400 m zabehla čas, ktorý ju posúva na ME v Berlíne

Slovenská ženská štafeta na 4 x 400 m zvíťazila vo vložených pretekoch v rámci 3. kola atletickej ligy v Dubnici nad Váhom časom 3:33,98 min
21.7.2018

Svetový rekord Keňanky Chepkoechovej na 3000 m prekážok na DL v Monte Carle, svetové výkony roka v bežeckých disciplínach
20.7.2018

Osemstovkárka Gabriela Gajanová na MS juniorov v Tampere nebojovala iba so súperkami

,,Po dobehnutí do cieľa som bola dosť smutná, lebo na medaily z veľkých podujatí som si už zvykla. Aj táto bola veľmi blízko, ale už sa fakt nedalo viac urobiť," zdôraznila zverenka trénera Pavla Slouku Gabriela Gajanová.