Volko vyhral tretí rozbeh a je prvý Slovák v histórii v semifinále na 60 m na HMS

Ján Volko vyhral tretí rozbeh na 60 m na halových MS v atletike a priamo postúpil do večerného semifinále
3.3.2018

Slovenské štvorstovkárky skončili na HMS v semifinále

Pre slovenské štvorstovkárky sa na 17. halových majstrovstvách sveta v atletike v anglickom Birminghame skončilo účinkovanie v semifinále.
2.3.2018

HMS: Bezeková aj Putalová postúpili do semifinále v behu na 400 m

Slovenky úspešné v rozbehoch na 400 m, Bezeková aj Putalová pobežia večer v semifinále
2.3.2018

HMS: Bezeková v Birminghame v silnom rozbehu, k Putalovej žreb milosrdnejší

Súperky Sloveniek v piatkových rozbehoch na 400 metrov v rámci HMS 2018 v atletike v Birminghame
1.3.2018

Šprintér Ján Volko pred halovými MS v atletike v Birminghame (1. - 4. 3.): „Môj cieľ je priblížiť sa k osobnému maximu a postúpiť zrozbehov“
28.2.2018

Christian Coleman utvoril na halových majstrovstvách USA v atletike v Albuquerque svetový rekord vo finále behu na 60 metrov časom 6,34 sekundy
19.2.2018

Halové M-SR v atletike v Bratislave - nedeľné výsledky
18.2.2018

Halové majstrovstvá Slovenska v atletike v Bratislave - prvý deň
17.2.2018

Volko po rekorde 6,57 na 60 m: "Ani tento beh nebol ideálny"

Šprintér Ján Volko vyhral beh na 60 m na mítingu IAAF WIT v Toruni v rekorde SR 6,57
15.2.2018

Výborná Putalová, v Toruni zabehla slovenský rekord na 400 m

Iveta Putalová zlepšila v Toruni slovenský halový rekord vbehu na 400 m o 6 stotín na 52,62 sekundy
15.2.2018

Svetový rekord Američaniek na 4 x 800 m na Millrose Games v New Yorku

O historické halové maximum sa v behu na 300 m postarala Shaunae Millerová-Uibová časom 35,45 s
4.2.2018

Sedemnásty ročník medzinárodného halového atletického mítingu Elán v rovnomennej bratislavskej hale priniesol úspešný návrat olympijského šampióna a exmajstra sveta v chôdzi na 50 km Mateja Tótha na súťažné okruhy, svetový výkon roka chodkyne Márie...