V Dubnici v hre tituly, nominácia na ME tímov, limity na MS a body do olympijskej kvalifikácie

V sobotu a nedeľu seniorské majstrovstvá Slovenska v atletike v Dubnici nad Váhom
26.7.2019

MEJ: Prekážkar Baluch prekvapivo bronzový, vytvoril si osobný rekord

Zverenec Edmunda Kováča vybojoval pre Slovensko len deviatu medailu (1 - 3 - 5) na MEJ v ére samostatnosti
21.7.2019

Gajanová dvakrát prišla o medailu, pre zranenie aj o štart na DL v Londýne

Írka Powerová dvakrát osudom najväčšej slovenskej medailovej nádeje na atletických ME do 23 rokov
15.7.2019

ME23: Gajanová vo finále osemstovky definitívne štvrtá, Íri uspeli s protestom

Gabriela Gajanová dobehla vo finále na 800 m na ME v atletike do 23 rokov štvrtá, neskôr sa posunula na 3. miesto a nakoniec skončila predsa len štvrtá
13.7.2019

Holanďanka Sifan Hassanová na Diamantovej lige v Monte Carle utvorila svetový rekord v behu na 1 míľu 4:12,33 min
12.7.2019

Volko pod Vezuvom obhajoval bronz spred dvoch rokov, ktorý získal na Taiwane
11.7.2019

Súhrn stredajších vystúpení slovenských športovcov na 30. Svetovej univerziáde v talianskom Neapole