Tokio vynaloží na túto udalosť najmenej 20 miliárd dolárov, z toho 70 percent budú tvoriť financie tamojších daňových poplatníkov
1.12.2019

Atletickým kráľom roka 2019 je na Slovensku halový majster Európy na 60 m Ján Volko, anketu SAZ vyhral druhýkrát v kariére
16.11.2019

Atletické MS v Dauhe: Američanka Dalilah Muhammadová zlepšila svetový rekord v behu na 400 m prekážok
4.10.2019

Orlando Ortega vo finále na 110 m prek. pôvodne skončil piaty, keď olympijský víťaz Omar McLeod z Jamajky na deviatej prekážke zakopol, spadol a spomalil ho
4.10.2019

Noah Lyles (majster sveta v behu na 200 m): "Nehovorte, že som nový Bolt. Ja som ja. Boltov čas skončil, môj prichádza"
2.10.2019

Finále behu na 100 m mužov na MS 2019 v atletike v Dauhe
28.9.2019

MS: V Dauhe traja bratia Ingebrigtsenovci, ale v knižnej podobe až päť Borléeovcov

Publikáciu "Spolu k výšinám" spracoval belgický novinár David Lehaire a úvodné slovo k nej napísal bývalý prezident MOV Jacques Rogge
28.9.2019

MS: Gajanová až 7. v rozbehu na 800 m, do semifinále nepostúpila

MS v atletike v Dauhe: Gabriela Gajanová siedma v I. rozbehu na 800 m, do semifinále sa nekvalifikovala (celkovo 36.)
27.9.2019

Atletický súboj Európa - USA v Minsku: Slovenka Gajanová štvrtá na 800 m
9.9.2019

Strednotratiarka Caster Semenyová možno opustí bežecké dráhy, podpísala zmluvu s futbalovým klubom

Dvadsaťosemročná dvojnásobná olympijská šampiónka na 800 m podpísala zmluvu s juhoafrickým ženským klubom JVW FC z mestečka Bedfordview, čo môže indikovať definitívny koniec jej atletickej kariéry
7.9.2019

Taylor vyhral Diamantovú ligu IAAF rekordný siedmy raz, Lyles vyhral oba mužské šprinty