Stotinka rozhodla pre Bolta, má rekordné 9. zlato

Usain Bolt: "Toto zlato znamená pre mňa veľmi veľa, lebo väčšinu tejto sezóny som sa trápil."
23.8.2015

Rekord Peškovej, double Volka, Putalovej a Klocovej

Druhý deň 68. majstrovstiev Slovenska v atletike v Banskej Bystrici okorenil hneď v úvode slovenský juniorský rekord na 400 m prekážok 58,02
2.8.2015

Velďáková s limitom na MS i OH, Putalová s rekordom majstrovstiev Slovenska na 400 m

M-SR v atletike: trojskokanka Dana Velďáková 14,27 m, má isté MS 2015 i OH 2016
31.7.2015

Svetová univerziáda: Putalová vo finále na 400 m nesklamala, dobehla piata v osobnom rekorde

Putalová piata na 400 m, chodkyňa Czaková ôsma, Bezekovej stop v semifinále na 200 m
9.7.2015

Hrivnák Klocová s limitom na 800 m na MS i OH

Slovenská reprezentantka Lucia Hrivnák Klocová (AK ZTS Martin) obsadila 4. miesto na medzinárodnom atletickom mítingu vo francúzskom Nancy
1.7.2015

Bolt tesne vyhral dvojstovku, Gay 100 m za 10,12

Prestížny 14-dielny atletický seriál Diamantová liga IAAF uzavrel v sobotu v New Yorku prvú polovicu ročníka 2015.
14.6.2015

Berešová v horúčave a po páde 28., Urban nedokončil

Najlepšia slovenská vytrvalkyňa Katarína Berešová obsadila na 19. ročníku Európskeho pohára v behu na 10 000 m 28. miesto
6.6.2015

Zlatá tretra: Bolt na 200 m s vypusteným záverom 20,13

54. ročník mítingu Zlatá tretra v Ostrave
26.5.2015

Víťazstvá Závackého, Kučeru, Talána a Habovštiakovej

Národný program Zlatej tretry v Ostrave: Univerziádny víťaz Kučera si na 400 m zlepšil osobný rekord na 47,11, aj ďalší dvaja Slováci Privalinec a Danáč pod 48 sekúnd