Zlatá tretra: Bolt na 200 m s vypusteným záverom 20,13

54. ročník mítingu Zlatá tretra v Ostrave
26.5.2015

Víťazstvá Závackého, Kučeru, Talána a Habovštiakovej

Národný program Zlatej tretry v Ostrave: Univerziádny víťaz Kučera si na 400 m zlepšil osobný rekord na 47,11, aj ďalší dvaja Slováci Privalinec a Danáč pod 48 sekúnd

Finalistka Putalová prežíva rozprávku

Iveta Putalová nečakala výrazne zlepšenie a účasť vo finále, napokon si v ňom na HME v Prahe zabehne
6.3.2015

Na halové ME až 27 slovenských pretekárov

Halové majstrovstvá SR v atletike v bratislavskom Eláne priniesli viacero solídnych výkonov, keďže v hre boli nielen majstrovské tituly, ale pre víťazov aj miestenky na marcový európsky šampionát v Prahe (5. - 8. 3.).
22.2.2015

Halové majstrovstvá SR v atletike: Obrazom

Fotogaléria z halových M-SR v atletike v Bratislave
22.2.2015

Na Eláne tri slovenské triumfy, dva rekordy prekážkarky Mokrášovej

14. ročník medzinárodného atletického mítingu Elán v Bratislave: dva rekordy prekážkarky na 60 m Mokrášovej v kategórii do 23 rokov
1.2.2015

V nedeľu v Bratislave míting Elán, prihlášky z 19 krajín

Halová atletická sezóna už beží na plné obrátky a jej prvý slovenský vrchol bude v nedeľu 1. februára 14. ročník medzinárodného mítingu Elán v rovnomennej bratislavskej hale
26.1.2015

Chodec Matej Tóth víťazom ankety Atlét roka 2014

V ankete Atlét roka 2014 zvíťazil chodec Matej Tóth, pre ktorého je to už tretí triumf, predtým bol najlepší v rokoch 2006 a 2013
18.12.2014

ME: Repčík dobehol do finále na 800 m

22. majstrovstvá Európy v atletike v Zürichu
13.8.2014

ME: Berešová v premiére 19., z rozbehov ďalej len Repčík

22. majstrovstvá Európy v atletike v Zürichu - súhrn slovenských vystúpení v utorok 12. augusta