Víťazmi ankety Triatlonista roka na Slovensku sa stali Richard Varga a Romana Gajdošová.
Slovenská triatlonová únia (STÚ) ich vyhlásila za najlepších v tomto odvetví v piatok v Bratislave. Varga ovládol anketu už trinástykrát v kariére, Gajdošová ôsmykrát. Varga na minuloročných ME obsadil 11. miesto v olympijskom triatlone a na svetovom šampionáte v akvatlone získal striebro. Gajdošová vlani skončila štvrtá v pretekoch EP v Turecku a na 27.priečke na majstrovstvách sveta.

Bez tohto súhlasu si môžete obsah otvoriť v samostatnom okne:

5.2.2022   /   Bleskovky   /   Autor: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.   /    Foto: SITA / Video: TA3