MS: Ivona Fialková skritizovala svoj tím, nemal jej kto podať náhradnú palicu

"Na trati nebol nikto z našich ľudí, kto by mi podal náhradnú palicu. Celý kopec som šla bez palíc," uviedla Ivona Fialková
20.2.2021

MS: Nórky obhájili titul, Sanitra dostal k šesťdesiatke bronz, Slovenky museli preč z trate

Majstrovstvá sveta v biatlone v Pokljuke (Slovin.) - štafeta žien na 4x 6 km
20.2.2021

MS: Majstrami sveta v zmiešaných štafetách dvojíc Francúzi, slovenské duo na 21. mieste so 14 dobíjaniami

Slovenská duo Tomáš Hasilla - Paulína Fialková skončilo na 21. mieste v zmiešanej štafete dvojíc na majstrovstvách sveta v biatlone v slovinskej Pokljuke.
18.2.2021

MS: Vo vytrvalostných pretekoch mužov zlato pre mladého Nóra Laegreida, Hasilla dlho živil šancu na životný úspech

Mladý Nór Sturla Holm Laegreid získal zlatú medailu vo vytrvalostných pretekoch mužov na 20 km na majstrovstvách sveta v biatlone v slovinskej Pokljuke.
17.2.2021

Toto je len začiatok. Davidová je biatlonistka pre budúcnosť, myslí si jej nórsky tréner

"Biatlon je jednoduchý, keď sa mu poctivo venujete. Markéta bola fenomenálna," vraví Egil Gjelland
17.2.2021

MS: Vo vytrvalostných pretekoch žien zlato pre strelecky bezchybnú Češku Davidovú, Slovenky pohoreli na strelnici

Paulína Fialková a Veronika Machyniaková nesklopili po päť terčíkov a Ivona Fialková urobila až sedem chýb
16.2.2021

MS: Stíhacie preteky žien na 10 km sa stali korisťou Eckhoffovej

Stíhacie preteky žien na 10 km na majstrovstvách sveta v biatlone v slovinskej Pokljuke sa stali korisťou Nórky Tiril Eckhoffovej. Do zbierky zo svetových šampionátov pridala už deviatu zlatú medailu a tretiu v Pokljuke. Predtým bola členkou...
15.2.2021

V rýchlostných pretekoch žien zlato pre Nórku Eckhoffovú, Paulína Fialková na výbornej 13. priečke

Tirill Eckhoffová sa v sobotu dostala aj na čelo celkového poradia Svetového pohára pred krajanku Marte Olsbuovú Röiselandovú
13.2.2021

MS: Rýchlostné preteky mužov ovládol Švéd Ponsiluoma, Nóri prekvapujúco bez medaily

Švédsky reprezentant Martin Ponsiluoma dosiahol najväčší úspech svojej doterajšej kariéry, keď na majstrovstvách sveta v biatlone v slovinskej Pokljuke vyhral piatkového rýchlostné preteky mužov na 10 km.
12.2.2021

Na úvod MS zlato pre Nórov, slovenský miešaný tím finišoval až v závere druhej desiatky

Paulíne Fialkovej vyšiel súťažný návrat, na svojom úseku musela len raz dobíjať a slovenské kvarteto priviedla do cieľa na 18. priečke
10.2.2021

Úplná izolácia účastníkov a pravidelné testovanie. Aj IBU Cup v Osrblí bude v tzv. bubline

Šancu ukázať sa dostanú slovenskí mládežnícki reprezentanti. Bude to pre nich generálka pred blížiacimi sa majstrovstvami sveta juniorov a kadetov.
10.2.2021

V slovinskej Pokljuke štartujú MS, v dejisku osem reprezentantov SR

V histórii MS v biatlone získalo Slovensko štyri medaily - jednu zlatú, dve strieborné a jednu bronzovú.