Majcichovskú desiatku odbehlo rekordných 354 bežcov

Poprední slovenskí atléti Juraj Vitko a Nikola Čorbová sa stali absolútnymi víťazmi 25. ročníka medzinárodného cestného behu Majcichovská desiatka.
2.3.2015

Tretie kolo Zimnej desiatky: Obrazom

Fotogaléria zo sobotňajšej záverečnej časti Bratislava Marathon Zimná séria 2015
28.2.2015

Na maratón v Bratislave sa prihlásilo už vyše 6000 bežcov

Presne mesiac pred štartom 10. ročníka ČSOB Bratislava Marathon (27. – 29. marca) organizátori hlásia pokorenie šesťtisícovej hranice zaregistrovaných bežcov. Za posledný mesiac pribudlo takmer 2500 nových účastníkov, takže momentálne je ich celkový...
27.2.2015

V Majcichove sa pobeží piaty raz o Remekov pohár

Po 38. kapitole Suchovskej pätnástky (cesta 15,3 km), ktorú vyhral v uliciach Suchej nad Parnou dlhým sólom Gabriel Švajda z Dvorov nad Žitavou a na polovičnej trati žien (7,65 km) bola prvá Romana Komarňanská z BMSC Bratislava, sa najbližšie pobeží...
24.2.2015

Na halové ME až 27 slovenských pretekárov

Halové majstrovstvá SR v atletike v bratislavskom Eláne priniesli viacero solídnych výkonov, keďže v hre boli nielen majstrovské tituly, ale pre víťazov aj miestenky na marcový európsky šampionát v Prahe (5. - 8. 3.).
22.2.2015

Halové majstrovstvá SR v atletike: Obrazom

Fotogaléria z halových M-SR v atletike v Bratislave
22.2.2015

Kiplagatovej svetový rekord v polmaratóne 1:05:09 h

Keňanka Florence Kiplagatová na polmaratóne v Barcelone (Mitja Marató de Barcelona) zlepšila svetový rekord časom 1:05:09 h
15.2.2015

Beh na Pajštún - zimná edícia: Obrazom

Fotogaléria zo sobotňajšieho 4. ročníka lesného Behu na Pajštún
15.2.2015

Na Eláne tri slovenské triumfy, dva rekordy prekážkarky Mokrášovej

14. ročník medzinárodného atletického mítingu Elán v Bratislave: dva rekordy prekážkarky na 60 m Mokrášovej v kategórii do 23 rokov
1.2.2015

Bratislava Marathon Zimná séria: Obrazom

Fotogaléria z januárovej Zimnej desiatky - Bratislava Marathon Zimná séria 2015Viac FOTO na Facebooku
31.1.2015

V nedeľu v Bratislave míting Elán, prihlášky z 19 krajín

Halová atletická sezóna už beží na plné obrátky a jej prvý slovenský vrchol bude v nedeľu 1. februára 14. ročník medzinárodného mítingu Elán v rovnomennej bratislavskej hale