Nike predstvavil bežeckú aplikáciu Nike Running pre Android

Nedávno Nike predstavila spustenie bežeckej aplikácie Nike Running pre Android umožňujúcu bežcom prístup do najväčšieho bežeckého klubu na svete.
10.7.2012

We Run Prague: V Prahe sa má bežať i zabávať, zaspieva aj Tina

Po minuloročnej premiére sa pripravuje druhý ročník preteku We Run Prague. Prinášame vám aktuálne informácie v rozhovore s členom organizačného tímu Michalom Brabcom. Beží sa 1. septembra, vidíme sa na štarte.
9.7.2012

Kam za behom? 31 kilometrov v Štrbe, trojuholník v Špačinciach, GPS v Bratislave

Ak sa budete chcieť cez víkend zúčastniť nejakých pretekov, máte si z čoho vyberať. Pomôcť vám môže aj náš kalendár, či nami vybraté behy.
6.7.2012

Jozef Repčík: „K znovuzrodeniu mi pomohla cesta do Španielska“

Najväčšou senzáciou slovenskej výpravy na nedávnych majstrovstvách Európy v atletike v Helsinkách boli výkony bežca na 800 metrov Jozefa Repčíka. Dvadsaťpäťročný rodák z Myjavy totiž po dlhých štyroch desaťročiach zopakoval výkon...
6.7.2012

Máte talent na behanie? Otestujte sa!

Nemáte tušenie, či vo vás náhodou nie je malý Haile Gebrselassie? Je celkom možné, že keby ste obetovali behaniu viac času, mohli by z vás byť dobrí bežci - dobré bežkyne. V článku vám ukážeme, ako to zistiť a to úplne sami a bez drahých...
4.7.2012

Spríjemnite si behanie: Predstavujeme novinky

Ako si spríjemniť behanie? Ako ho posunúť do iných dimenzií? Nuž, ponúkame vám zopár noviniek, ktoré vám istotne ponúknu nové zážitky či cenné rady pri vašom každodennom športovaní a hltaní tréningových kilometrov.
3.7.2012

Bežecký víkend: Na Chopok, aj cez hornoorešanské vŕšky

Otestujte svoje sily a vyberte si z víkendovej ponuky behov. Pozor na počasie, má byť horúco.
29.6.2012

Obrazom: Newton Men's Stability Trainer

Fotogaléria pánskych bežeckých tenisiek Newton Stability Trainer - Motus = Motion.
28.6.2012

Majú ich svetové hviezdy. Bežte v nich aj vy

Keď budú na prelome júla a augusta najlepší športovci sveta bojovať v Londýne o olympijské medaily, môžu s nimi vyraziť do ulíc bežci z celého sveta a počítať si nabehané kilometre.
26.6.2012

Milujem beh, vraví triatlonista, ktorý mieri do Londýna

Najskôr sa vrhnú do vĺn, z vody sa vyšvihnú do sedla bicykla a napokon ich čaká ešte pekná porcia po vlastných. Triatlon je šport železných mužov, ale aj žien. Po štyroch rokoch v ňom bude mať Slovensko opäť zastúpenie na olympiáde zásluhou...
21.6.2012

Bežecký víkend láka najmä do hôr

Bežci obsadia tento víkend Vysoké i Nízke Tatry, či Biele Karpaty. Okrem bohatej ponuky horských behov si možno otestovať formu a kondíciu aj v polmaratóne Košice-Seňa, pre nenáročných je v Banskej Bystrici pripravený Okruh zdravia.
21.6.2012

Neleňte a pobežte: Štafetu, maratón, na chatu

Štafetové preteky Run and fun, posledný Beh pre život, maratón cez slovensko-poľské hranice či Beh na chatu pri Zelenom Plese. To je zopár bežeckých vychytávok na tento víkend.
14.6.2012