Chepkoechovej rekord MS v stípli, Warholm obhájil titul na 400 m prekážok

Očakávaný vrchol pondelkového večera na 17. majstrovstvách sveta v atletike v katarskej Dauhe, beh na 400 m prekážok, napokon nepriniesol útok na svetový rekord Kevina Younga 46,78 z barcelonskej olympiády 1992.

Na MMM 2019 už šesť mužov s osobnými rekordmi pod 2:10 h

Maratónsky fenomén vo svojej veteránskej kategórii Ján Hazucha sa šestnástykrát postaví na štart MMM s cieľom dosiahnuť deviate prvenstvo
24.9.2019

Ústí nad Labem: Pfeiffer a Piasecki vyhrali, Mykhailova zvrátila poradie EuroHeroes Challenge

Deviaty ročník polmaratónu v Ústí nad Labem (ocenený zlatou známkou IAAF) priniesol nečakané výsledky. Štýlom štart cieľ ho vyhral Nemec Hendrik Pfeiffer časom 1:03:17 hod. V ženskej kategórii zvíťazila Britka Jess Piasecki v čase 1:11:34.
22.9.2019

Na MMM 2019 registrovaných 14,5-tisíc ľudí, enormný záujem aj o M-SR v maratóne

Po stopách maratónskych legiend s Nórkou Ingrid Kristiansenovou, pre bežcov i ich fanúšikov pripravili organizátori maratónsky expres
10.9.2019

Sahajda obhájil na TNR prvenstvo. Víťazná Valová si zlepšila osobný rekord

11. ročník Telekom Night Run v Bratislave - výsledky
8.9.2019

V Prahe sa bežalo na svetový rekord, vyhral Koech

24. ročník Birell Grand Prix Praha bol rekordný a historický! Vyhral Keňan Geoffrey Koech v najlepšom tohtoročnom čase a štvrtom najlepšom výkone všetkých čias 27:02 min. V ženskej kategórii bola najrýchlejšia Sheila Chepkiruiová perfektným výkonom...
7.9.2019

Päť najprestížnejších polmaratónov v Európe (IAAF Gold Label) sa spojilo a vytvorili bežecký projekt SuperHalfs.
7.9.2019

V Prahe prestavali trať nočného behu, má byť ešte rýchlejšia

Rýchlejšia a svižnejšia. Taká má byť nová trať nočného behu Birell Grand Prix Praha. Populárna 10-kilometrová trasa povedie od námestia Republiky cez Rohanské nábrežie a späť. Až potom prebehnú bežci na druhý breh Vltavy.
7.9.2019

V Šali zažijú atmosféru nočného behu už túto sobotu

V sobotu 31.augusta o 20:00 sa pred Mestským úradom v Šali zídu nadšenci behania z mesta, blízkeho aj ďalekého okolia. Vybehnú na trať dlhú 7,3 km. Okruh aj tentoraz povedie cez most do mestskej časti Veča.
28.8.2019

Rekordný Rajecký maratón odštartuje Barteková

Maratón klub Rajec pozýva všetkých bežcov zo Slovenska i zahraničia na už 36. ročník Rajeckého maratónu.