Organizátori MMM v Košiciach spustili registráciu na jubilejný 100. ročník

Organizátori MMM v Košiciach spustili registráciu na jubilejný 100. ročník
V prvý decembrový deň, presne desať mesiacov pred štartom, bol sprístupnený registračný portál a prvé prihlášky sa začali ukladať do databázy, z ktorej v príslušnom momente vzniknú štartové listiny jednotlivých disciplín.
Tých nebude ani menej ani viac ako v roku tomto, a tak si bežci svoju prípravu a plány môžu skladať s pocitom, že je iba na nich, ktorú z výziev si vyberú.
Zachované ostávajú všetky kľúčové programy a kampane. Z nich bude snáď najzaujímavejšie sledovať tú, ktorú priaznivci MMM poznajú pod názvom Môj prvý maratón. Dôvod je zrejmý. 

Zaznievajú opakované hlasy, že práve teraz je tu ten správny impulz, ten správny čas pripraviť sa na premiérové zdolanie celej maratónskej trate.
 
Prvá vlna zvýhodneného štartovného bude platiť do 31. januára 2023, bezplatný štart majú k dispozícii hendikepovaní športovci, členovia Diamantového klubu MMM a viacerí bežci vyžrebovaní v kampaniach, ktoré boli spojené s priebehom nedávno skončeného ročníka najstaršieho maratónu v Európe.
 
Maratón, ktorý si aj na konci sezóny udržiava skvelú pozíciu v renkingu World Athletics bude aj v roku 2023 súčasťou kalendára svetovej atletiky a dá sa predpokladať, že v súvislosti s blížiacimi sa jubileami bude počet globálnych presahov a aktivít čoraz viac.

Viac o programe, podmienkach štartu a samotnej registrácii nájdete na webe organizátora www.kosicemarathon.com.
1.12.2022   /   Cestné behy   /   Autor: BK   /    Foto: MMM / Maratónsky klub

Ďalšie články