Cookies

Súhlasím Na naších stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Behame.sk.
Bližie informácie nájdete v Pravidlách používania cookies. Spracovanie a správu cookies nastavíte priamo vo Vašom prehliadači.

Výsledky víkendových bežeckých podujatí na Slovensku

Výsledky víkendových bežeckých podujatí na Slovensku
HEĽPA: Heľpiansky kros – Memoriál Štefana Bošeľu
Muži (absolútne poradie, 8,2 km): 1. Matej Schieber (Run for Fun Bratislava) 33:16,87 min, 2. Tomáš Kubej (SMZ Jelšava) 35:39,33, 3. Ján Pockľan (ŠK Hrachovo) 37:21,87. Ženy (absolútne poradie, 8,2 km): 1. Vanda Jenejová (dynafit/geosport) 40:51,28 min, 2. Anna Brašeňová ( New-wave multisport) 42:15,92, 3. Karin Vargová Ursínyová (Vínne mušky BB) 44:41,49.

KREMNICA/SKALKA: Biela stopa – Run & Walk
Muži (absolútne poradie, 42,2 km): 1. Tomáš Benko (ŠK Achilles Handlová) 3:26:59,4 h, 2. Tomáš Podpera (Bikeacademy Horňany) 3:27:53,0, 3. Anton Beliansky (Klub lyžiarov Nováky) 4:26:37,2. Ženy (absolútne poradie, 42,2 km): 1. Adriana Kubicová (Geronimo) 4:42,55,3 h, 2. Lenka Sentkerestiová (Žilina) 4:48:18,7, 3. Zuzana Okruhlicová (Nezávislosť Bratislava) 4:52:10,9.
 
BENICE: Beh na Hôrky
Muži (absolútne poradie, 9,96 km, prevýšenie 226 m): 1. Robin Bučo (MB Zarosie) 35:29,3 min, 2. Vladimír Kováč (ŠK Achilles Handlová) 38:36,8, 3. Zdeno Koleda (ŠKP Žilina) 39:15,8.
Ženy (absolútne poradie, 9,96 km, prevýšenie 226 m): 1. Zuzana Michaličková (AO Žilina) 41:29,3 min, 2. Iveta Furáková (Svetielko nádeje) 41:51,0, 3. Dana Ignačáková (Bratislava) 46:26,5.

GBELY: Medlenov chodník

Muži (absolútne poradie, 10,4 km): 1. Luděk Durďák (ČR) 37:47,30 min, 2. Pavol Masaryk (Dojč) 38:08,83, 3. Tomáš Skala (Záhorácký frišký tým) 38:51,95 Ženy (absolútne poradie, 6,4 km): 1. Miroslava Zíšková (ŠK Jablonica) 27:39,08 min, 2. Monika Maszárová (AK Junior Holíč) 28:01,67, 3. Blažena Kocúriková (ŠK Jablonica) 28:12,36.

LIPTOVSKÁ TEPLIČKA: Beh SNP Liptovská Teplička
Muži (absolútne poradie, 21 km, prevýšenie 900 m): 1. Jakub Haviarik (Extreme Obstacle Runners) 1:44:01 h, 2. Pavol Orolin (RaidLight CZ/SK) 1:48:46, 3. Roman Trtek (ŠK Kriváň Ondrašová) 1:50:49. Ženy (absolútne poradie, 21 km, prevýšenie 900 m): 1. Daniela Vorková (AK ZZO Čadca) 2:06:13 h, 2. Soňa Struhárová 2:16:29, 3. Katarína Sulíková (Horalka Nový Smokovec) 2:20:55.

ZOCHOVA CHATA: Rýchlik Zoška – Bratislava

Muži (absolútne poradie, 50 km): 1. Martin Halász (Compressport/Sponser Bratislava) 3:55:31,7 h, 2. Július Huszty (ŠK Zrýchlená turistika Levoča) 4:07:58,6, 3. Mikuláš Meluš (Ultra zablatené tenisky Marianka) 4:39:43,4. Ženy (absolútne poradie, 50 km): 1. Michaela Vallová (STS Chvojkovice-Brod/Bratislava) 4:49:31,2 h, 2. Diana Tonhauzerová (Bratislava) 5:06:18,4, 3. Silvia Petrjánošová (Runningpro Bratislava) 5:06:24,2.

Kúpeľná sedmička
Muži (absolútne poradie, 7 km): 1. Marcin Wielosik (Poľ.) 27:51,3 min. Ženy (absolútne poradie, 7 km): 1. Zuzana Hanusová 31:12,7 min.
LEVOČA: Beh na vežu

SVIDNÍK: Dukelský beh mieru
Muži (absolútne poradie, 20 km): 1. Emil Drabik 1:02:27,24 h, 2. Jan Wydra (obaja Poľ.) 1:03:08,30, 3. Tomáš Kopčík (Trnava) 1:05:54,11. Ženy (absolútne poradie, 20 km): 1. Mahuliena Krištanová (All4Run Vranov nad Topľou) 1:20:11,01, 2. Miroslava Polaščíková (Klub bežcov Stropkov) 1:24:41,87, 3. Kateryna Darijenková (Ukr.) 1:24:47,00.

KOŠICE: Magneti Marelli Beh v ZOO Košice
Muži (absolútne poradie, 7 km): 1. Ludvig Herich (BK Spartak Medzev) 23:45,1 min, 2. Marek Šelleng (Labaš Košice) 26:08,2, 3. Štefan Pálfi (Active lige, Imkor) 26:47,6.
Ženy (absolútne poradie, 7 km): 1. Simona Čonková (MARAS team) 30:28,9 min, 2. Andrea Košíková (Extreme Obstacle Runners) 30:47,6, 3. Dominika Stahovec (MARAS team) 31:41,6.


10.9.2020   /   Bleskovky   /   Autor: br

Ďalšie články