ČSOB Night Run Štrbské Pleso pre Rusinu a Dolinajovú

Výsledky sobotňajšieho nočného behu vo Vysokých Tatrách - ČSOB Night Run Štrbské Pleso
Víťazom behu ČSOB Night Run Štrbské Pleso 2020 na 10-kilometrovej trati sa na Štrbskom Plese stal Martin Rusina časom 34:45 min pred Adamom Mihalovom, tretí dobehol Matúš Hujsa, ktorý zaostal za víťazom o 1:19 min.

V súťaži žien zvíťazila Bratislavčanka Monika Dolinajová behajúca za Bratislava Marathon Sport Team časom 42:14 min pred Jeanette Borhyovou (42:36 min), tretia dobehla Margita Blahová časom 45:47.

Celkovo sa na ČSOB Night Run-e Štrbské Pleso predstavilo 730 bežcov.

10 km muži: Martin Rusina (NIKÉ je tipovanie) 34:46 min, 2. Adam Mihalov (Prešov) 35:58, 3. Matúš Hujsa (NASA Atletika) 36:05 10 km ženy: Monika Dolinajová (BMSC) 42:14 min, 2. Jeanette Borhyová (Kovalcuk_team) 42:36, 3. Margita Blahová (Cvič s Ič) 45:47

Kompletné výsledky 5 km
Kompletné výsledky 10 km

2.8.2020 / Bleskovky / Autor: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené. /  Foto: Becool