AZ pneu Vertical: Vybehnutím na Kobylu podporíte dobrú vec

AZ pneu Vertical: Vybehnutím na Kobylu podporíte dobrú vec
Druhý ročník Dúbravského behu na Kobylu (AZ-PNEU VERTICAL) sa uskutoční v sobotu 25. mája 2024 v bratislavskej Dúbravke.
Organizátori z Beh si ty spoločne s mestskou časťou Dúbravka si pre všetkých milovníkov bežeckého športu pripravili Dúbravský beh na Kobylu AZ pneu Vertical. Toto podujatie voľne nadväzuje na tradíciu Valentínskeho behu Dôverun a uskutoční sa poslednú májovú sobotu. 

Po spoločnej rozcvičke s triatlonistom Richardom Vargom sa na štart postavia deti, ktoré budú do vekových kategórií. Štart hlavnej kategórie na 10 km (na vrchol Devínskej Kobyly a späť) je naplánovaný na 11:00 hod. Krátko na to odštartujú bežci v kategóriách na 5 km a pobežia po bežeckom.
Každý účastník získa krásnu pamätnú medailu a zdarma fotografiu z behu spolu s logom generálneho partnera podujatia. Mestská časť Dúbravka zabezpečí pre všetkých občerstvenie a pripravená bude aj tombola. Víťazi všetkých kategórií dostanú vecné ceny a absolútni víťazi aj finančné odmeny.

Z každého zaplateného štartovného venujú organizátori 5 Eur občianskemu združeniu Psi na život, ktoré sa venuje výchove a výcviku vodiacich psov pre nevidiacich. Jeho misiou je vytvárať zohrané dvojice, ktorým sa spolu lepšie kráča životom.
Harmonogram
9:00 Registrácia a prezentácia na mieste (do 15 min pred štartom príslušnej kategórie)
10:00 Rozcvička s Richardom Vargom
10:20 Detské behy
11:00 AZ-pneu vertical 10K
11:20 Dúbravský beh 5 km
12:30 Vyhlásenie víťazov, odovzdávanie cien a losovanie tomboly

Registrovať sa môžete online, alebo v deň pretekov.
15.5.2024   /   Bleskovky   /   Autor: br

Ďalšie články