Bronz na Bezroukovom memoriáli pre Kotschovú

Výsledky sobotného šprintu voľnou technikou na 67. ročníku Bezroukovho memoriálu v behu na lyžiach v rámci Slavic Cup-u na Skalke pri Kremnici
KREMNICA 9. marca - Slovenská reprezentantka v behu na lyžiach Daniela Kotschová obsadila v sobotnom šprinte voľnou technikou na 67. ročníku Bezroukovho memoriálu v behu na lyžiach v rámci Slavic Cup-u na Skalke pri Kremnici tretie miesto a vybojovala si tak cenný bronz. Medaily v mládežníckych kategóriách brali aj ďalší slovenskí bežci. Andrej Segeč a Barbora Klementová skončili medzi juniormi zhodne na druhých priečkach.

Výsledky - šprint voľnou technikou - Skalka:

MUŽI A JUNIORI: 1. Maciej Starega (Poľ.), 2. Jiří Horčička, 3. Jan Bartoň (obaja ČR), ... 12. Martin Kapšo, 14. (2. v kategórii juniorov) Andrej Segeč, 17. Rudolf Michalovský (všetci SR)

ŽENY A JUNIORKY: 1. (zároveň víťazka kategórie junioriek) Petra Nováková (ČR), 2. Agnieszka Szymanczyková (Poľ.), 3. Daniela Kotschová, ... 9. (2. v kategórii junioriek) Barbora Klementová, 10. Eva Segečová ml. (všetky SR)