Paulína Fialková v pretekoch s hromadným štartom v tretej desiatke, zlato pre Francúzku Braisazovú-Bouchetovú

Francúzku na pódiu doplnili Nórky Tiril Eckhofová a Marte Olsbuová-Röiselandová, boj o medaily výrazne ovplyvňoval silný mráz a nepríjemný vietor na strelnici.
18.2.2022

Švédky sú zlaté v ženskej štafete, Slovenky stiahli z trate na treťom úseku

Zostava Linn Perssonová, Mona Brorssonová a sestry Hanna a Elvira Öbergové zvíťazila s náskokom 12 sekúnd pred reprezentantkami Ruského olympijského výboru.
16.2.2022

Nóri zlatí v mužskej štafete, bronzový smútok Rusov. Slovákov stiahli z trate na treťom úseku

Člen strieborného družstva Francúzska Quentin Fillon Maillet ako prvý športovec v Pekingu vybojoval už päť medailí.
15.2.2022

Biatlonové stíhacie preteky žien na 10 km na ZOH 2022 v Pekingu okrem zlatej radosti Marte Olsbuovej Röiselandovej sprevádzal ešte jeden nórsky minipríbeh. Tento zďaleka nebol taký radostný, ale mal rovnako dobrý koniec.
14.2.2022

Paulína Fialková desiata v stíhacích pretekoch, druhé najlepšie umiestnenie Slovákov v Pekingu

Marte Olsbuová Röiselandová po rýchlostných ovládla aj stíhacie preteky biatlonistiek na zimných olympijských hrách v Pekingu.
13.2.2022

Šprint mužov na 10 km vyhral Nór J. T. Bö, Slováci zlyhali

Ani jeden z kvarteta Slovákov sa nezmestil do 60. miesta. Slovensko tak nebude mať zastúpenie v nedeľňajších stíhacích pretekoch na 12,5 kilometra.
12.2.2022

Paulína Fialková útočila na prvú desiatku v rýchlostných pretekoch, skončila štrnásta

P. Fialková sa zosunula len o tri priečky v porovnaní s jej vystúpením v šprinte na ZOH 2018 v Pjongčangu.
11.2.2022

Vo vytrvalostných pretekoch mužov zvíťazil Fillon Maillet, zo Slovákov bol najlepší Šima

Michala Šimu klasifikovali na 43. pozícii, Tomáša Sklenárika na 80. priečke, Mateja Balogu na 84. mieste a Šimona Bartka na 88. stupienku.
8.2.2022

Vo vytrvalostných pretekoch žien zlato pre Nemku Herrmannovú, sestry Fialkové až v piatej desiatke

Kvartetu Sloveniek nevyšla streľba, každá nesklopila minimálne tri terče.
7.2.2022

Veternú lotériu v pretekoch zmiešaných štafiet najlepšie zvládli Nóri, Slovákov stiahli z trate po piatej streľbe

Zlato si vybojovalo nórske kvarteto Marte Olsbuová-Röiselandová, Tiril Eckhoffová, Tarjei Bö a Johannes Thingnes Bö napriek tomu, že absolvovalo až tri trestné okruhy.
5.2.2022

ZOH: Silný mráz môže spôsobiť odklad sobotňajšej súťaže zmiešaných tímov

Počas piatkových tréningov v stredisku Čang-ťia-kchou teplomer popoludní ukazoval mínus 15 stupňov Celzia, športovci dokonca hlásili pocitovú teplotu blížiacu sa k mínus tridsiatim stupňom.
4.2.2022

Paulína Fialková si v Anterselve vylepšila náladu pred Pekingom. Dostávam sa bežecky do formy, povedala

"Ak sa človek trápi po bežeckej stránke, strelnica je potom utrpenie. Som preto rada, že sa to konečne začína lámať," poznamenala Paulína Fialková.