MS: Dôležité je, aby predviedla to, na čo má, hovorí Kuzminová o Fialkovej

"Je to krásne zimné stredisko, jedno z najobľúbenejších miest biatlonovej rodiny. Na diaľku budem slovenskému tímu v Anterselve veľmi držať prsty," uviedla Anastasia Kuzminová.
13.2.2020

MS: Bajčičák očakáva úspechy favoritiek, mužská časť v znamení francúzsko-nórskeho súboja

Paulína Fialková sa bude snažiť nadviazať na výsledky Anastasie Kuzminovej
11.2.2020

MS: Paulína môže uspieť v každej disciplíne. Ivone by som prial účasť v hromadnom štarte, vraví tréner Bajčičák

Paulína Fialková sa v talianskej Anterselve bude snažiť nadviazať na úspechy Anastasie Kuzminovej
10.2.2020

Paulína Fialková absolvuje pred MS prípravu v Obertilliachu. Anterselva bude ťažký oriešok, hovorí

Deviata žena aktuálneho poradia SP veľmi praje úspech aj svojej sestre Ivone
31.1.2020

V štafetách juniorov skončili Slováci na 16. mieste

V štafetách juniorov na 4x 7,5 km na svetovom šampionáte juniorov a kadetov v biatlone vo švajčiarskom Lenzerheide skončili Slováci na 16. mieste.
29.1.2020

Ruska Chaliullinová juniorskou majsterkou sveta vo vytrvalostných pretekoch

Ruska Anastasija Chaliullinová sa stala juniorskou majsterkou sveta v biatlone vo vytrvalostných pretekoch na 12,5 km. S čistým streleckým zápisom vyhrala vo švajčiarskom Lenzerheide s viac než minútovým náskokom. Najlepší výsledok spomedzi...
28.1.2020

Nemec Barchewitz juniorským majstrom sveta vo vytrvalostných pretekoch

Juniorským majstrom sveta v biatlone sa vo vytrvalostných pretekoch na 15 km stal Nemec Max Barchewitz. Druhý skončil Nór Vebjörn Sörum a tretí bol domáci Švajčiar Sebastian Stalder. Slovenskí reprezentanti sa do elitnej päťdesiatky nevošli. Lukáš...
28.1.2020

Öbergová s premiérovým víťazstvom v sezóne, Fialková obsadila v "masáku" trinástu priečku

Na stupňoch víťaziek ju doplnili Lisa Vittozziová a Anais Bescondová
26.1.2020

Sobotňajšie miešané štafety ovládli Francúzi, Slováci na 14. resp. 22. mieste

V štafete miešaných dvojíc triumfovali Francúzi pred Estóncami, v miešaných štvoriciach pred Nórmi
25.1.2020

Štafetu miešaných dvojíc ovládli Francúzi, Slováci finišovali na 14. mieste

V sobotu sú v Pokljuke na programe aj štafety miešaných štvoríc
25.1.2020

Herrmannová deklasovala konkurenciu, Slovenky v Pokljuke nebodovali

Nemka Denise Herrmannová si pripísala na konto piate individuálne víťazstvo vo Svetovom pohári