Vitko si na polmaratóne v Barcelone vybojoval účasť na MS

Majster SR 2015 v maratóne Juraj Vitko (MKŠŠ Kysucké Nové Mesto) skončil v silnej barcelonskej konkurencii 30. časom 1:07:01 h
14.2.2016

Lesný beh na Pajštún - zimná edícia: Obrazom

Fotogaléria zo zimnej edície Lesného behu na Pajštún 2016
13.2.2016

Rekord na 600, Matúš 6,84 na 60, Pešková 55,96 na 400 m

Halové majstrovstvá stredoslovenskej oblasti v atletike v bratislavskom Eláne - výsledky
13.2.2016

Európske šampionáty 2016 - 2019 na obrazovke RTVS

Matej Tóth (majster sveta v chôdzi na 50 km z Pekingu): "Teší ma, že kráľovná športu sa po dlhšom čase vracia na obrazovku verejnoprávnej RTVS. Myslím si, že na ňu patrí"
9.2.2016

Putalová 4. v Karlsruhe na 400 m, bodovala vo WIT

Iveta Putalová obsadila na prestížnom halovom mítingu v nemeckom Karlsruhe v behu na 400 m celkovo 4. miesto časom 53,77 s
6.2.2016

ČSOB Bratislava Marathon 2016 chce opäť spojiť a rozbehať celé rodiny

BRATISLAVA (4. 2. 2016) – Je tu február a prípravy na 11. ročník ČSOB Bratislava Marathon sú už v plnom prúde. Druhú desaťročnicu otvoria organizátori rovnako ako minulý rok Týždňom športu a zdravia, počas ktorého pripravia pre bežcov množstvo...
4.2.2016

Tóth na mítingu Elán až štvrtý, prekvapil Bosworth

15. ročník medzinárodného atletického mítingu Elán v Bratislave - výsledky
31.1.2016

Na mítingu Elán súboj majstrov sveta Tótha s Heffernanom

15. ročník medzinárodného halového atletického mítingu Elán v Bratislave obohatí duel Mateja Tótha s majstrom sveta na 50 km z Moskvy 2013 Robertom Heffernanom
29.1.2016

Medzinárodný maratón mieru získal bronzový štatút IAAF

Košické podujatie sa premiérovo zaradilo do kategorizácie vytrvalostných cestných behov IAAF
25.1.2016

Zasnežený Slovakiaring zažil bežeckú premiéru. Vydarila sa, zhodli sa víťazi

Bol to pohľad, aký ste celkom určite ešte nevideli. Na zasneženom automobilovom okruhu stáli v cieľovej rovinke namiesto pretekárskych áut stovky bežcov a chystali sa vyraziť na dvanásťkilometrový pretek, historicky prvý na Slovakiaringu. Taká bola...