Silvestrovské oslavy v Bratislave odštartujú bežci

Bratislavčania i návštevníci sa do centra mesta môžu prísť zabávať v nedeľu 31. decembra od 22:00.
20.12.2017

Majstra sveta na 100 m Gatlina vyšetrujú IAAF a USADA, údajne opäť dopoval

Gatlinov tréner Dennis Mitchell aj bývalý manažér Robert Wagner mali súhlasiť s poskytnutím látok zvyšujúcich výkonnosť ich klientovi.
19.12.2017

V Žiline bežalo takmer 800 bežcov

Na počiatku to boli preteky niekoľkých cyklistov, ktorí sa v zime aj behom udržiavali v kondícii. Dnes má Vianočný beh v Žiline punc populárneho podujatia pre masy. Počet účastníkov sa v sobotu vyšplhal takmer na 800 bežcov
18.12.2017

Hodonín - Holíč - Skalica: Obrazom

Fotogaléria z 27. ročníka cezhraničného behu Hodonín - Holíč - Skalica, ktorý sa niesol v znamení osláv 800. výročia založenia mesta Skalica.
17.12.2017

Napriek tomu ručne meranú šesťdesiatku z plného tréningu zabehol za 6,25 s
15.12.2017

ME v krose - beh pre verejnosť: Obrazom

Fotogaléria z ME v krose - behu pre verejnosť", ktoré boli súčasť európskeho krosového šampionátu.
10.12.2017

Beh pre verejnosť vyhral Kotora, olympionik Vlček na 75. mieste, Sajfa nesplnil svoj cieľ

ŠAMORÍN 10. decembra 2017 – V pretekoch s názvom „ME v krose – beh pre verejnosť“, ktoré boli súčasť európskeho krosového šampionátu, zvíťazil na 6,28 km dlhej trati Ján Filip Kotora z AK Veterán Bratislava časom 21:09 min pred dvoma belgickými...
10.12.2017

Turecká mužská nadvláda na ME v krose pokračuje, vyhral Özbilen

ME v krose v Šamoríne: zlato v súťaži mužov znova do Turecka, Sahajda 59., Varga 69. a Urban 73.
10.12.2017

Slovenské ambície negatívne ovplyvnili zranenia, Pupiš najviac verí juniorom

Slovenská atletika bude mať na 24. majstrovstvách Európy v krose v x-bionic® sphere v Šamoríne rekordné zastúpenie. V 5 zo 6 individuálnych disciplín a v miešanej štafete sa predstaví 19 bežcov, o dvoch viac ako v doposiaľ rekordnej výprave na...
7.12.2017

Mesto Šamorín ponúka divákom dopravu do dejiska 24. ME v krose

ŠAMORÍN 7. decembra 2017 – Mesto Šamorín vyšlo v ústrety atletickým fanúšikom, ktorí sa prídu pozrieť v nedeľu 10. decembra na 24. majstrovstvá Európy v krose do športového komplexu x-bionic® sphere hromadnou dopravou.
7.12.2017

ME v krose v Šamoríne vysiela aj BBC

Súboje najlepších európskych bežcov uvidia diváci v britskej BBC, v španielskej TVE, fínskej YLE, holandskej NOS, írskej RTE či talianskej RAI