Košice majú šesť zlatých atlétov, MMM 18. najlepšie hodnotený maratón na svete

Podľa hodnotenia portálu All Athletics a výsledkového skóre patrí Košiciam v európskom rebríčku12. a vcelosvetovom 18. priečka spomedzi niekoľko sto hodnotených maratónov na všetkých kontinentoch
20.3.2018

Na sobotňajšom 3. ročníku maratónu v hale Armory v New Yorku sa v oboch kategóriách zrodili najlepšie svetové výkony histórie
19.3.2018

Fotogaléria z 1.ročníka trailového behu v obci Kuchyňa - Kuchynský RUNdal.
17.3.2018

Fotogaléria sobotňajších behov na záverečnom treťom podujatí z trojdielneho seriálu ČSOB Zimná séria 2018 v Bratislave.
10.3.2018

Maratónci, ktorí zvážia, že už nebudú pokračovať do 2. kola svojej disciplíny, môžu dobehnúť do cieľa a budú klasifikovaní ako polmaratónci
7.3.2018

Fotogaléria z dvadsiateho ôsmeho ročníka populárneho cestného behu Majcichovská desiatka v trnavskom okrese.
4.3.2018

Ján Volko šiesty vo finále šesťdesiatky na halových MS v atletike za 6,59!
3.3.2018

Volko vyhral tretí rozbeh a je prvý Slovák v histórii v semifinále na 60 m na HMS

Ján Volko vyhral tretí rozbeh na 60 m na halových MS v atletike a priamo postúpil do večerného semifinále
3.3.2018

Slovenské štvorstovkárky skončili na HMS v semifinále

Pre slovenské štvorstovkárky sa na 17. halových majstrovstvách sveta v atletike v anglickom Birminghame skončilo účinkovanie v semifinále.
2.3.2018

HMS: Bezeková aj Putalová postúpili do semifinále v behu na 400 m

Slovenky úspešné v rozbehoch na 400 m, Bezeková aj Putalová pobežia večer v semifinále
2.3.2018

HMS: Bezeková v Birminghame v silnom rozbehu, k Putalovej žreb milosrdnejší

Súperky Sloveniek v piatkových rozbehoch na 400 metrov v rámci HMS 2018 v atletike v Birminghame
1.3.2018

Šprintér Ján Volko pred halovými MS v atletike v Birminghame (1. - 4. 3.): „Môj cieľ je priblížiť sa k osobnému maximu a postúpiť zrozbehov“