Timkovci stíhajú popri hudobných aktivitách NO NAME aj preteky v behu na lyžiach!

Timkovci stíhajú popri hudobných aktivitách NO NAME aj preteky v behu na lyžiach!
Spevák Igor Timko a bubeník Ivan Timko z kapely NO NAME sa okrem hudby stíhajú venovať aj športu. Už 15.marca sa známi hudobníci zúčastnia na verejných pretekoch v behu na lyžiach na Štrbskom plese.
Tento obsah tretích strán nie je zobrazený, kvôli chýbajúcemu povoleniu cookies tretích strán. V prípade, že chcete toto povolenie udeliť, môžete tak spraviť v nastaveniach cookies

Bez tohto súhlasu si môžete obsah otvoriť v samostatnom okne:
https://www.youtube.com/embed/DQLh0HG5zKc


Obaja bratia z kapely NO NAME sa k tomuto športu dostali vďaka viacnásobnému majstrovi Slovenska v behu na lyžiach Michalovi Malákovi! Okrem pretekov stíha Igor Timko aj prípravy na divadelnú premiéru slovenského muzikálu „Móric Beňovský“ a s kapelou NO NAME pracuje na videoklipe k skladbe „Povedz mi“.

Spevák Igor Timko sa spolu s bratom - bubeníkom Ivanom venujú okrem hudby aj športu. Už 15. marca 2015 predvedú známi hudobníci kondíciu v behu na lyžiach počas verejných pretekoch na Štrbskom plese. K obľúbenému športu priviedol bratov Timkovcov viacnásobný majster Slovenska v behu na lyžiach. „K bežkám ma priviedol brat Ivan, ktorý sa spoznal s olympionikom a mnohonásobným víťazom majstrovstiev Slovenska Michalom Malákom.

Behu na lyžiach sa venujem tretí rok a či som dobrý? S profi ligou sa to nedá porovnať. Raz sme s Ivanom v rámci podpory Majstrovstiev Slovenska naskočili medzi profesionálne tímy a rozdiel bol neskutočný. Kým „profíci“ boli už dávno v cieli, ja som bol iba na prvej obrátke.“ Smeje sa Igor Timko, líder skupiny NO NAME.

Bratia z úspešnej kapely NO NAME sa do pretekov zapojili, aby vzbudili záujem ľudí o tento šport. Na verejných pretekoch na Štrbskom plese sa môže zúčastniť každý bez ohľadu na vek a výkonnosť. Športu sa venujú aj ostatní členovia kapely NO NAME. „Viliam a Zoli výborne lyžujú, Roman a Dušan snowboardujú, ja s Ivanom bežkujeme vždy, keď sa dá. V rámci pretekov na Štrbskom plese si každý zvolí vlastné tempo, ide skôr o súboj samého so sebou.

Chceme poukázať na to, že bežecké lyžovanie je najkomplexnejší šport pre svalový rozvoj celého organizmu. Zapájate pri ňom celé telo, pracujete s rovnováhou a dychom.“ Vysvetlil Igor Timko. Sedemnásobný Zlatý slávik bez hraníc, kapela NO NAME, aktuálne pracuje na videoklipe k skladbe „Povedz mi“ a pripravuje nový album. Navyše Igor Timko sa už 29. marca predstaví na divadelných doskách Slovenského národného divadla v pôvodnom slovenskom muzikáli „Móric Beňovský“.

„Sme radi, že sme s verejnými pretekmi dokázali skĺbiť časový harmonogram tak, aby sme si počas zimy aj zabežkovali. Teraz chystáme videoklip k singlu „Povedz mi“. V polovici marca by pesnička už mohla mať aj svoju vizuálnu podobu.“ Prezradil Igor Timko.
4.3.2015   /   Ostatné   /   Autor: Nora Krchňáková, propagandahouse   /    Foto: archív skstrba

Ďalšie články