Auto

Testy

Vianočná radosť s MINI: Unikátne darčeky pre každého fanúšika

Nové BMW i4: Elektrický pohon otestovaný v rakúskych veľhorách

Úchvatná alpská kulisa na ľadovci je ideálnym miestom pre test novej, plne elektrickej technologickej vlajkovej lode BMW i4.
31.12.2021

Audi A3 Sportback: Ingolstadtský kompakt je „šik“ ako nikdy predtým

Štvrtá generácia Audi A3 posúva nový prémiový hatchback do digitálnej éry. A nielen to, dizajnom poriadne podkúri konkurentom. Kariéru štartuje s troma motormi.
1.4.2021

VW Golf VIII: Facelift? Nie, revolúcia!

Na prvý pohľad to tak nevyzerá, ale ôsma generácia najpredávanejšieho modelu Európy prešla naozaj zásadnými zmenami. Je o 17 % úspornejšia, ponúka plug-in hybridnú verziu, stálu konektivitu, on-line aktualizácie či asistenčné systémy podporujúce...
10.10.2020

BMW M135i xDrive: Hothatch aj bez 6-valca

Nová generácia BMW radu 1 má za sebou radikálnu transformáciu. Čistá „zadokolka“ je síce minulosťou ale pohon oboch náprav nie. A práve ten vie najlepšie využiť najvýkonnejšia verzia M135i xDrive, ktorá posiela k všetkým štyrom kolesám 225 kW....
18.2.2020

Seat Tarraco 2,0 TSI 4Drive: Španiel do terénu odvezie siedmich. A v komforte limuzíny

Na novú vlajkovú loď Seatu sme čakali pomerne dlho. Oplatilo sa. V Martorelli si dali naozaj záležať. Tarraco si nepomýlite s Kodiaqom ani Tiguanom. Je štýlovejšie a jazdí perfektne. Báť sa nemusíte ani benzínového 4-valca 2,0 TSI.
2.11.2019

MINI predstavilo Cooper SE: Prvé čisto elektrické prémiové malé vozidlo

Mestská mobilita s čisto elektrickým pohonom teraz dostala aj typický štýl automobilu MINI.
25.9.2019

VW T-Cross: Keď „Polo“ vyrazí za dobrodružstvom

Milujete malé obratné autá, ale občas máte chuť vyraziť za hranice mestskej džungle? Tak potom je tu VW T-Cross. Auto, ktoré hravo zvláda každodenné povinnosti v prehustených uliciach, no cez víkend sa cíti rovnako dobre v prírode.
23.8.2019

Skladové vozidlá: cenovo dostupnejšia voľba s vysokou kvalitou

Predvádzacie a skladové vozidlá - večný svár konečných spotrebiteľov áut. Najradšej by sme mali všetko rýchlo (ideálne hneď), kvalitne a lacno (ideálne zadarmo)! Na jednej strane láka ľudí lepšia cena v porovnaní s úplne novým autom, na druhej...
26.6.2019

Audi Q3: Viac sebavedomia aj výkonu

Audi je vo vodách populárnych SUV ako doma. Po vlajkovej lodi Q8 a menšom Audi Q5 predstavilo vlani aj druhú generáciu Q-trojky. Prichádza s úplne novou technikou, väčším priestorom a úspornejšími motormi. Kabíne vládnu už len displeje.
12.5.2019

Audi Q8: Nová dimenzia z Ingolstadtu

Je to Audi a je to SUV. No napriek tomu je iné. Do vzorca pridáva komfort vlajkovej lode A8 a presvedčivú dynamiku vlastnú nefalšovaným kupé so štyrmi kruhmi.
29.1.2019

VW Touareg: Legenda prichádza v treťom vydaní

Touareg predstavil Volkswagen v roku 2002 a spôsobil s ním poriadny „poprask“. S technológiami z prémiového Audi Q7 a Porsche Cayenne si totiž toto luxusné SUV trúflo aj na BMW X5 či Mercedes-Benz triedy M. Dnes tu máme tretiu generáciu a tá v...
19.10.2018

Audi A5 Sportback: Atlét bez kompromisov

Zdá sa vám sedan Audi A4 príliš konvenčný a kombi Avant zasa zbytočne praktické? Tak potom je tu voľba v podobe Audi A5 Sportback. Spája atletickú siluetu s priestorom, ktorý by ste nečakali.
11.8.2018