Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies,
ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.

Bežecká komunita adidas Runners ťa pripraví na dm ženský beh!

Bežecká komunita adidas Runners ťa pripraví na dm ženský beh!
Obľúbený ženský beh sa už blíži. Preto nenechaj nič na náhodu a priprav sa naň s bežeckou komunitou adidas Runners. Na dvoch špeciálnych tréningoch, ktoré sa uskutočnia 12. a 19. septembra, ťa pripravíme na to, ako najlepšie zvládnuť túto ženskú bežeckú výzvu.
Beh je športovým fenoménom doby, ktorému podľahli ľudia po celom svete bez ohľadu na pohlavie či vek. A keďže všetci vieme, že lepšie sa behá v skupine, je tu už 6. ročník najpopulárnejšieho behu na Slovensku, určeného špeciálne pre nežné pohlavie. Ak chceš aj ty zažiť ten opojný pocit, keď pretrhneš cieľovú pásku, neváhaj a postav sa svojej výzve s komunitou adidas Runners.

Buď každým dňom lepšia!


Tomu endorfínmi nabitému momentu vždy predchádza správny tréning. Preto sme prichystali dvojicu tréningov, určených špeciálne pre bežkyne začiatočníčky. V utorky 12.9 a 19.9 o 18:00 sa v adidas Runners BASE od kvalifikovaných trénerov dozvieš množstvo rád a tipov ohľadom samotnej prípravy na beh, techniky behu, dýchania, stravovania pred a počas preteku a mnoho ďalších rád. Tréningy sú, samozrejme, bezplatné. adidas runners BASE sa nachádza v priestoroch na Loď Café na Tyršovom nábreží v Bratislave. Pre účasť na tréningu je potrebná registrácia tu: http://www.adidas.sk/adidasrunners/.

Vidíme sa na dm ženskom behu!

Príď 23.9 počas podujatia do adidas Runners stanu, kde si môžeš oddýchnuť v chill out zóne s tulivakmi, občerstviť sa, získať potrebné informácie o komunite a ďalších plánovaných tréningoch alebo otestovať najnovšie modely bežeckej obuvi. Nezabúdaj, v skupine ide všetko lepšie.

Neseď preto doma, ale začni na sebe makať. adidas Runners komunita je tu, aby ti pomohla. Záleží len na tebe, nezabúdaj, vždy to začína tebou – IT STARTS WITH YOU!

Ukáž nám, ako sa na beh pripravuješ ty! Použi hashtag #TAKECHARGEBRATISLAVA a zdieľaj s nami tvoje bežecké momenty.

12.9.2017   /   Ostatné   /   Autor: br

Ďalšie články