Polmaratónskymi víťazmi v Bratislave Keňan Koech a Slovenka Zrastáková

ČSOB Bratislava Marathon 2018 - výsledky polmaratónu
BRATISLAVA 8. apríla - Keňan Bernard Koech sa stal víťazom polmaratónu v rámci 13. ročníka bežeckého podujatia ČSOB Bratislava Marathon. Dvadsaťdeväťročný člen tímu run2gether zvládol trať dlhú 21 097,5 m za 1:07:37 h. Na 2. mieste dobehol György Horváth z Maďarska, ktorý zaostal o 2:51 min. Tretí skončil výkonom 1:11:36 h Marek Hladík (BK HNTN), ktorý bol takisto ako pred rokom (vtedy ho predstihla trojica Švédov, pozn.) najlepší zo Slovákov. V kategórii žien si zopakovala lanské polmaratónske prvenstvo v Bratislave Veronika Zrastáková (ŠK ŠOG Nitra), ktorá dosiahla čas 1:21:11 h, čo jej nový osobný rekord.

Výsledky - nedeľa: polmaratón

muži: 1. Bernard Koech (Keňa) 1:07:37 h, 2. György Horváth (Maď.) 1:10:28, 3. Marek Hladík (BK Hraj na tie nohy) 1:11:36 ženy: 1. Veronika Zrastáková (ŠK ŠOG Nitra) 1:21:11

8.4.2018   /   Cestné behy   /   Autor: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.   /    Foto: SITA