Cookies

Súhlasím Na naších stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Behame.sk.
Bližie informácie nájdete v Pravidlách používania cookies. Spracovanie a správu cookies nastavíte priamo vo Vašom prehliadači.

Výsledky víkendových bežeckých podujatí na Slovensku


TOPOĽČIANKY: 3. ročník behu Chateau Run Topoľčianky

Muži (16 km absolútne poradie): 1. Dušan Krajčovič 55:37 min, 2. Roman Vajs (BBtrener.sk/mintal.sk) 55:58, 3. Matej Páleník (BK Pyxida Čierne Kľačany) 1:00:38. Ženy (16 km, absolútne poradie): 1. Katarína Bátovská (AK Tlmače) 1:09:59 h, 2. Katarína Gundová (Kamenec pod Vtáčnikom) 1:10:09, 3. Martina Burzová 1:10:26.

Muži (8 km, absolútne poradie): 1. Tomáš Benko (ŠK Achilles Handlová) 29:39 min, 2. Martin Turček (obec Krásno) 30:06, 3. Ján Dömény (adidas runners) 30:20. Ženy (8 km, absolútne poradie): 1. Eva Tulejová (ŠKP Bratislava) 32:21 min, 2. Dominika Kovaříková (bernohy.sk) 35:44, 3. Silvia Chupeková

VEĽKÉ UHERCE: 7. ročník Večerného behu obcou Veľké Uherce


Muži (absolútne poradie, 7 km): 1. Branislav Arbet (JM Demolex Bardejov) 25:04 min, 2. Vladimír Kováč (ŠK Achilles Handlová) 25:11, 3. Lukáš Trepáč (Jogging klub Dubnica nad Váhom) 25:53. Ženy (absolútne poradie, 3,5 km): 1. Lucia Vagáňová 13:57 min, 2. Katarína Balážová 14:20, 3. Mária Podkamenská 14:28
RYBNÍK: 9. ročníka behu Rybnícka desiatka

Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Matúš Verbovský (ŠK Atléti BS Banská Štiavnica) 33:29 min, 2. Miloš Štepita (Námestovo) 35:24, 3. Michal Valkovič (BK Pyxida Č. Kľačany) 35:39. Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Dana Hrehušová 42:21 min, 2. Viktória Dobosová (obe BK Slávia Veľký Krtíš) 46:49, 3. Eva Budinská (Poluvsie) 47:09.

BRATISLAVA: Cross polmaratón Devínsky ríbezlák

Muži (absolútne poradie, 21 km, prevýšenie 950 m): 1. Martin Halász (RunningPro/Compressport Slovakia) 1:32:15 h, 2. Peter Matej (EMARK) 1:37:57, 3. Mihal Sulja 1:40:58. Ženy (absolútne poradie, 21 km, prevýšenie 950 m): 1. Denisa Kušnierová (Trail Runners Trnava) 1:45:58 h, 2. Petra Mareková (Adidas runners) 1:58:26, 3. Andrea Kazíková 2:06:54.

KOVÁČOVÁ: 33. ročník Kováčovskej desiatky

Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Miroslav Hraško (Zolná) 35:27,0 min, 2. Andrzej Dlugosz (Poľ.) 35:27,1, 3. Tomáš Kubej (ŠK Muránska Dlhá Lúka) 36:38,1. Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Iveta Furáková (Svetielko nádeje) 40:36,6 min, 2. Petra Fašungová (Prievidza) 41:39,3, 3. Daniela Chrančoková (Banská Bystrica) 45:38,3.

ČADCA: 12. ročník Behu na Husárik

Muži (absolútne poradie, 4 km, prevýšenie 290 m): 1. Andrej Paulen (Fatra team) 15:00 min, 2. Tibor Ponek (Žabka Čadca) 16:42, 3. Tomasz Wróbel (Poľ.) 16:48. Ženy (absolútne poradie, 4 km, prevýšenie 290 m): 1. Nikola Ondrišková (Žilina) 19:49 min, 2. Radka Prívarová (AK Čadca) 19:57, 3. Soňa Dobroňová (Fatra team) 20:19.

FERČEKOVCE: 10. ročník Ferčekovskej desiatky

Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Jozef Dubašák (AK Steeple Poprad) 35:17 min, 2. Vladimír Majerčák (Jogi team Harichovce) 35:35, 3. Roman Trtek (Filištín) 36:13. Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Michaela Kucháriková (AC Kriváň Liptovský Mikuláš) 19:26 min, 2. Denisa Martonová (SRTG Krompachy) 20:36, 3. Katarína Majerčáková (Jogi team Harichovce) 22:09.

HERMANOVCE NAD TOPĽOU: 3. ročník Hermanovskej desiatky

Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Adrián Vavrek (Dulova Ves) 35:31 min, 2. Marek Mockovčiak (TJ Obal servis Košice) 35:56, 3. János Bogár (Maď.) 36:51. Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Erika Ondrijová (MTC Vyšná Šebastová) 43:29 min, 2. Edita Vrbiaková (Autoservis Erika) 46:08, 3. Ildikó Vargová (Maď.) 48:10.
19.11.2018   /   Bleskovky   /   Autor: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Ďalšie články