TRIATLON: Doletina zopakoval triumf na extréme Triathlon Attack

Ondrej Doletina sa stal víťazom triatlonového extrému Triathlon Attack 2016 z Ružinej na Srdiečko v Nízkych Tatrách.
CHOPOK 21. augusta - Dvadsaťštyriročný pretekár Trian ŠK UMB Banská Bystrica zopakoval svoj triumf z minulého roka, keď v súčte 2,1 km plávania, 125 km na bicykli a záverečného behu na 23 km dosiahol čas 8:29:08 h. Po cyklistickej časti bol Doletina až šiesty, ale na bežeckom úseku s prevýšením 1400 m nemal konkurenciu. Druhý skončil s odstupom 44 sekúnd Daniel Howard, tretie miesto si vybojoval skúsený Filip Kristl s vyše šesť a polminútovým mankom na víťaza. Medzi ženami triumfovala Zuzana Dudášová (Triatlon team DK) v čase 9:08:14 h.